Neler Yeni

2K Va Panel Monitör Tavsiyesi

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen-Kayan
Bütçe
9000
Merhaba 9000 TL bütçe ile 2K monitör satın almak istiyorum. Yıllardır TN panel monitör kullanıyorum açıkçası daha iyi bir monitör kullanmadığım için memnundum monitörümden ama yeni sistemle beraber 2K monitör almaya karar verdim. IPS paneli ilk defa Lenovo ThinkBook 14 serisinde deneyimledim ve gerek IPS glow olsun gerek siyahları tam verememesi olsun hoşuma gitmedi. VA panel deneme şansım olmadı ama renk olarak TN panelden iyi olacağını siyah renk konusunda da IPS panelden iyi olacağını düşündüğüm için VA panel almaya karar verdim. Kullanım senaryom ise şu şekilde; ağırlıklı olarak FPS oyunları oynayan birisi değilim genel olarak hikayeli oyunlar, dizi film izlemek ve ara sıra rekabetçi FPS oynarım. Eğer siyah renkleri iyi veren ve IPS glow sorunu çok az olan bir monitör varsa onu da düşünebilirim ama ağırlıklı olarak rekabetçi FPS oyunlar oynayan birisi olmadığım için sırf ghosting sorunu az diye IPS almaktansa kaliteli bir VA panel almak daha mantıklı geliyor bana şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.

Salihayaz

80+ Bronze
ASUS VG27WQ1B Modeline bakabilirsin 2 k ve VA Panel Ama kaliteli bir VA Panel Tavsiye ederim .

ElGeneral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
---
asus monitörler renk kalitesi çok güzel bende msi 2k var asus kadar renkler canlı değil.

Gilean34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Alperen-Kayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular