Neler Yeni

2K Wifi Kulaklık Önerisi - Seçim

Hangisi ?

• Logitech G435

Oylar: 3 18.8%
  • Corsair Void Elite

Oylar: 8 50.0%
  • SteelSeries Arctis 1 Wifi

Oylar: 0 0.0%
  • Razer Barracuda X

Oylar: 4 25.0%
  • Hyperx Cloud Core DTS

Oylar: 1 6.3%
  • Hyperx Cloud Stinger 2

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    16
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 5 gündür çok sıkı bir şekilde kulaklık araştırması yapıyorum.
Önceliğim en son çıkan yen versiyon olandan eski versiyona doğru karar vermek, Wifi, 7.1, Ses kasma, kumaş ped ve mikrofonlu olması.
Bir çok inceleme videosu izledim bir çok kulaklık araştırdım yorumlarını okudum son olarak size de danışmak istedim.
Bulduğum ürünlerden yaklaşık 4 5 yaşında olan kulaklıklar var fakat memnuniyet belirten kullanıcılar yüzünden seçme kararı aldım.
Aşağıda belirttiğim kulaklıklardan herhangi birisini kullanan, avantajını veya dezavantajını belirtebilecek olan veya hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen yorum yapın.

Logitech G435 - En yeni çıkan kulaklık bu sanırım genel olarak kullananlar memnun.
Corsair Void Elite - Eski bir kulaklık olmasına rağmen hala alanlar var ve memnun olanları gördüm.
SteelSeries Arctis 1 Wifi - Markadan da anlaşılacağı üzere efsane buda eski bir kulaklık hala almaya değer mi?
Razer Barracuda X - Genel olarak kullananlar memnun fiyatı bir tık fazla fakat değer mi bilmiyorum.
Hyperx Cloud Core DTS - Pek yorum bulamadım fakat özellikleri vs fena durmuyor.
Hyperx Cloud Stinger 2 - Pek yorum bulamadım fakat özellikleri vs fena durmuyor.

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
hocam razer barracuda x kullanıcısıyım 3 ay oldu çok memnunum müzik dinlemek için kesinlikle tavsiye etmem ama fps oyunlarında çok memnun kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam razer barracuda x kullanıcısıyım 3 ay oldu çok memnunum müzik dinlemek için kesinlikle tavsiye etmem ama fps oyunlarında çok memnun kaldım
Hangi oyunda kullandın ses kasması nasıl 7.1 varmıydı onda hafifliği mikrofon kalitesi vs nasıl ?

appyn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Kubilay Morkoyun
Hangi oyunda kullandın ses kasması nasıl 7.1 varmıydı onda hafifliği mikrofon kalitesi vs nasıl ?
cs go da kullandım ses kasması gayet iyi mikrofonu iyi ama bi tık kısık gibi geldi bana. Gayet hafif. 7.1 varsa da kullanmadım yorum yapamicam

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Void elite memnunum.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
G435 kullaniyorum gayet guzel ses kalitesi var böyle ses kasma vesaire iyi ama böyle profosyonel ses kasmak istiyor iseniz baska bir seytercih edin mikrofonu nedense bir cok kisi boguk diyor ama benim mikrofonum boguk degil Airpods lardaki ses ile tipa tip ayni.

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
G435 kullaniyorum gayet guzel ses kalitesi var böyle ses kasma vesaire iyi ama böyle profosyonel ses kasmak istiyor iseniz baska bir seytercih edin mikrofonu nedense bir cok kisi boguk diyor ama benim mikrofonum boguk degil Airpods lardaki ses ile tipa tip ayni.
Benimde aklımda bu var öncelik olarak mikrofon biraz kulağın yanında kaldığı için karşı tarafa ses öyle gidiyor olabilir. Şarjı vs nasıl gidiyor bir de sesi düşük diyenler olmuş sende var mı öyle bir problem ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de 7.1 mi o özelliğini kullandın mı yazılım üzerinden ekolyzer ses modları gürültü engelleme vs ayarlanabiliyor mu?

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,845
İsim
bilo
Discord
b1l0
G435 değil de 535 bakabilirsin bence gayet yeterli sesi var (88db olduğu için kimisine yetersiz geliyor.). Mikrofonu iş görüyor bence iyi. Şarjı 30 35 saat gidiyor, ses kasma konusunda pek yorum yapamıyorum çünkü pek umursamıyorum ben düşük seste oynuyorum fps oyunlarını başım ağrıyor sOnra :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Conqueror
G435 değil de 535 bakabilirsin bence gayet yeterli sesi var (88db olduğu için kimisine yetersiz geliyor.). Mikrofonu iş görüyor bence iyi. Şarjı 30 35 saat gidiyor, ses kasma konusunda pek yorum yapamıyorum çünkü pek umursamıyorum ben düşük seste oynuyorum fps oyunlarını başım ağrıyor sOnra :D
Benim de en çok dikkat ettiğim yer orası o kulaklığı alacaktım ilk başta sonra araştırıp baktım ki hiç kimse ses kasma konusunda memnun kalmamış :)

• Beğen
Reaksiyonlar: B1L0

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Onur
G435 pek iyi değil yorumlarda okuduğum kadarıyla

Hangisinde karar kıldınız @da_ali

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Benimde aklımda bu var öncelik olarak mikrofon biraz kulağın yanında kaldığı için karşı tarafa ses öyle gidiyor olabilir. Şarjı vs nasıl gidiyor bir de sesi düşük diyenler olmuş sende var mı öyle bir problem ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de 7.1 mi o özelliğini kullandın mı yazılım üzerinden ekolyzer ses modları gürültü engelleme vs ayarlanabiliyor mu?
Hocam sarji bana 5 6 gun gidiyor gunde 3 4 saat falan oynuyorum, ve sesi kisik degil asla en fazla 86 db ama kulakligin ustunden tuslara bastiginizda 100 db moduna geciyor ve ben %48 de kullaniyorum ses i. 7.1 yok bu kulaklikta.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,958
Üyeler
156,409
Son üye
Hamza van
Top Bottom