Neler Yeni

Çözüldü✓ 2x16 ram önerisi Bütçe 4K

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Asus b550m-k anakartim var RGB felan hiç önemli değil kasayi gördüğüm yok zaten altta duruyor en performanslı ram hangisidir bu bütçede FPS oyunları oynuyorum csgo valo PUBG
İşlemci ryzen 7 5800x3D
Ekran kartı rtx 3060 12GB

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Fatih
İtopyadaki Goodram IRDM Pro 16gb deki indirim bitmediyse 2k ya cozersin. Bak bence.

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yasin Seyrekoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağolasın kardeş değerli bilgiler için

32GB ram'e 4000 bütçe abartı değil mi :D
Ben şuan da bunu kullanıyorum 1 aya yakın olacak ve memnunum. Daha pahalıya daha iyilerini alırsınız elbette ama bu da bence bir şey kaybettirmez size.
Mghzi yüksek olsun istiyorum ilçede görev yapıyorum sosyal aktivite yok hard oyun oynuyorum o yüzden akşamları

İtopyadaki Goodram IRDM Pro 16gb deki indirim bitmediyse 2k ya cozersin. Bak bence.
Bakayım onada

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,381
İsim
Fatih
Teşekkür ederim

Mghzi yüksek olsun istiyorum ilçede görev yapıyorum sosyal aktivite yok hard oyun oynuyorum o yüzden akşamları

Bakayım onada
https://www.itopya.com/goodram-16gb-irdm-pro-3600mhz-cl18-ddr4-beyaz-single-kit-ram_u24508 1345 olmus hocam ben yine link birakayim. Kusura bakmayin az once pek musait degildim.

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Teşekkür ederim

Bakayım onada
Ram'in bu kadar performans arttıracağını hiç sanmam, verilen paraya değmez hele ki ddr4 ram için bu yatırım saçma. Onun yerine sistemi am5'e geçirebilirsin..

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yasin Seyrekoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ram'in bu kadar performans arttıracağını hiç sanmam, verilen paraya değmez hele ki ddr4 ram için bu yatırım saçma. Onun yerine sistemi am5'e geçirebilirsin..
İşlemci odaklı oyunlar oynuyorum Am4 tarafından en güçlü işlemci olan 5800x3D işlemcim var neden am5 e gecmeliyim saçma olur

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
İşlemci odaklı oyunlar oynuyorum Am4 tarafından en güçlü işlemci olan 5800x3D işlemcim var neden am5 e gecmeliyim saçma olur
Neden saçma olsun elinizdekileri satıp yine ikinci el parçalar ya da daha fazla ödeyerek sıfır parçalar alarak Ryzen 7 7800x3d alabilirsin belki.

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Neden saçma olsun elinizdekileri satıp yine ikinci el parçalar ya da daha fazla ödeyerek sıfır parçalar alarak Ryzen 7 7800x3d alabilirsin belki.
Ramlere verecegim 4 K ya gereksiz diyosun sonra 7800x3D al diyosun .d 240 Hz monitörüm var zaten o fpslere rahatlıkla ulaşabiliyorum droplari azaltmak için ram yükseltiyorum bilmeyen birine yanlış öneri verirsin aman çok istekli olma forumda

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Ramlere verecegim 4 K ya gereksiz diyosun sonra 7800x3D al diyosun .d 240 Hz monitörüm var zaten o fpslere rahatlıkla ulaşabiliyorum droplari azaltmak için ram yükseltiyorum bilmeyen birine yanlış öneri verirsin aman çok istekli olma forumda
Rekabetçi oyun oynuyorum dedin, tahminimce de 16gb ramin vardır en az ve suan da bilgisayar da 16gb rami arkada başka şeyler yapmıyorsan hepsini kullanmazsın. Belkide dropun sebebi o değil :D, 32gb ram almak işine yarar fakat gidipte 4000mhz rame 4k'ya yakın vermek boş masraf bence

Top Bottom