Neler Yeni

3 Aralık Dünya Engelliler Gününüz Kutlu Olsun

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sevgili engelli kardeşlerim Dünya Engelliler Gününüz Kutlu Olsun iyiki varsınız topluma kazandırılmaniz bizi çok mutlu ediyor haklarınızın eşit bir şekilde diğer insanlar ile aynı şekilde sağlanmasını temenni ediyorum sizi her alanda destekliyorum sağolun var olun 🥰

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,916
İsim
Eren
Sevgili engelli kardeşlerim Dünya Engelliler Gününüz Kutlu Olsun iyiki varsınız topluma kazandırılmaniz bizi çok mutlu ediyor haklarınızın eşit bir şekilde diğer insanlar ile aynı şekilde sağlanmasını temenni ediyorum sizi her alanda destekliyorum sağolun var olun 🥰
Teşekkürler kürşat hocam.

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,463
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zihinsel engelim ile dalga geçiyorlar hocam.
Eğer engelin varsa ve dalga geçiyorlar ise asil onlar zihinsel engelli eğer engelli değilsen sen dalga geçiyorsan sen zihinsel engellisin bunu söylemek bile engellilere hakaret olur kimse kusura bakmasın dalga geçilecek bir konu değil bu tartışmaya da kapalı kimse engelliler ile dalga geçemez bizzat dalga geçildiği ana şahit olursam tepkim çok sert olur kimsenin gözünün yaşına bakmam

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Her mesaja haha ve kızgın atan üyelerin günü.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113