Neler Yeni

3 Bin TL Bütçeyle En İyi Gaming Kulaklık

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
3 bin TL gibi bir bütçem var 3,200 3,400 gibi bütçelere çıkabilirim. Fazla bütçem yok biliyorum ama bu kadara alabileceğim bir şeyler vardır diye düşünüyorum. Fps oyunları oynuyorum cs2 valorant tarzı, bu oyunları da ciddi bir biçimde oynamayı saviyorum o yüzden ses kalitesi çok önemli ekstra da iyi bir mikrofonu olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

neura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Yiğit Erdem
3 bin TL gibi bir bütçem var 3,200 3,400 gibi bütçelere çıkabilirim. Fazla bütçem yok biliyorum ama bu kadara alabileceğim bir şeyler vardır diye düşünüyorum. Fps oyunları oynuyorum cs2 valorant tarzı, bu oyunları da ciddi bir biçimde oynamayı saviyorum o yüzden ses kalitesi çok önemli ekstra da iyi bir mikrofonu olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
Hocam vatan teknosa gibi mağazalarda güzel kulaklıklar bulabiliyorsun nadirde olsa bilgili personeller denk gelirse onlara da sorabilirsin ben öyle yapmıştım

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Celil
İlgilendiği Kategoriler
Donanım,Yazılım,Oyun
Instagram
https://www.instagram.com/mustafa.celil_/?hl=tr
Twitter
Mustafacelil32

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba bu kulaklık alınır mı? İnternette yorunlarını falan gördüm güzel diyorlar. Zaten fnatic in ürünü kötü olmaz sanırım. Linki bıraktım ancak amazonda piyasadan çok daha uyguna satılıyor nedenini anlamadım. Ses kartı yok sanırım ondan mı bu kadar fiyat aralığı var anlamadım ama bir bakıp yardımcı olursanız sevinirim.

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Zaten cloud 2 kullanıyordum ancak bozuldu o yüzden almak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage fury kablosuzla fnatic react arasında kaldım sizce hangisi daha iyi? Hangisi daha kaliteli?
Merhaba bu kulaklık alınır mı? İnternette yorunlarını falan gördüm güzel diyorlar. Zaten fnatic in ürünü kötü olmaz sanırım. Linki bıraktım ancak amazonda piyasadan çok daha uyguna satılıyor nedenini anlamadım. Ses kartı yok sanırım ondan mı bu kadar fiyat aralığı var anlamadım ama bir bakıp yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

Wotw

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Yiğit Karakuş
Zaten cloud 2 kullanıyordum ancak bozuldu o yüzden almak istemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rampage fury kablosuzla fnatic react arasında kaldım sizce hangisi daha iyi? Hangisi daha kaliteli?
?

Shourd

80+ Silver

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,483
İsim
Emir
Top Bottom