Neler Yeni

Çözüldü✓ 3 Sistem arasında kararsız kaldım, yardım gerekli.

Alestorm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlker Varsak
sogutucuda eklemeni tavsiye ederim bütçene tam uyuyor yine sistem üzerinden ekliycen

Thermalright Assassin X 120 748 TL​

Bütçemi aşıyor maalesef eklediğimde 24k oluyor. Sistemi aldıktan sonra biriktirip alırım o vakit.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Alestorm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlker Varsak
https://www.gaming.gen.tr/urun/3598...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistemi r5 5600 yapıp üstüne anakartı 4 ram slot yapabilmem için b550-m-k yapınca 23.300k oluyor. Sizin önerdiğinizde aynı işlemi yaptığımda ise 23.700 olmakta. Ayrıca aklıma takılan başka soru ise ekran kartları arasındaki fark nedir? Sadece ARGB olması mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer önerdiğiniz daha mantıklı diyorsanız bütçeyi az daha aşıp dediğinizi almayı düşünüyorum.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
https://www.gaming.gen.tr/urun/3598...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Bu sistemi r5 5600 yapıp üstüne anakartı 4 ram slot yapabilmem için b550-m-k yapınca 23.300k oluyor. Sizin önerdiğinizde aynı işlemi yaptığımda ise 23.700 olmakta. Ayrıca aklıma takılan başka soru ise ekran kartları arasındaki fark nedir? Sadece ARGB olması mı?

Eğer önerdiğiniz daha mantıklı diyorsanız bütçeyi az daha aşıp dediğinizi almayı düşünüyorum.
Yani başka fark yok bütçen yoksa çok almaya gerek yok

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Alestorm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
İlker Varsak
Hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Emin olmak için bir şey sormak istiyorum. XPG kasa ile önerdiğiniz soğutucu Thermalright Assassin X uyumludur değil mi?

Son düzenleme:
Top Bottom