Neler Yeni

Yardım 30.000-40.000 TL bandında Laptop arıyorum

Zsbee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet ali doğan
Bütçe
40.000
Değerli arkadaşlar üniversitede kullanılabilmesi adına bir laptop arıyorum bu bantta belli başlı laptoplar baktım oyun da oynatacak üniversitede işlerimi de halledecek güzel bir laptop arıyorum. Bir de reederın bir laptopu var garip bir şekilde mantıklı geliyor nedir ne değildir bilmiyorum alınır mı ?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
Değerli arkadaşlar üniversitede kullanılabilmesi adına bir laptop arıyorum bu bantta belli başlı laptoplar baktım oyun da oynatacak üniversitede işlerimi de halledecek güzel bir laptop arıyorum. Bir de reederın bir laptopu var garip bir şekilde mantıklı geliyor nedir ne değildir bilmiyorum alınır mı ?
Şahsen bu kadar para vereceğim cihazın arkasında bilindik bir firma ve servis ağı olsun isterim, ilk kez bu markanın laptobunu gördüm

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,070
İsim
Emre siyah

Zsbee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet ali doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiziksel mağazaya gidince fiyat olarak kampanyalı olduğunu belirtiler o yüzden aklım çelindi açıkçası ama bende kullanmak istemem teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İ5 ten ziyade bütçeyi biraz arttırıp i7 veya muadili ryzen 7 kullanmak istiyorum uzun süre kullanacağım ram ve ssdyi sonradan da ekleyebilirim kasa sağlam olsun istiyorum.

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,070
İsim
Emre siyah
Fiziksel mağazaya gidince fiyat olarak kampanyalı olduğunu belirtiler o yüzden aklım çelindi açıkçası ama bende kullanmak istemem teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İ5 ten ziyade bütçeyi biraz arttırıp i7 veya muadili ryzen 7 kullanmak istiyorum uzun süre kullanacağım ram ve ssdyi sonradan da ekleyebilirim kasa sağlam olsun istiyorum.
reeder kullanma şuan forumdaki üye sayısı baya az ben de çok laptoplar konusunda bilgili değilim ilerleyen saatlerde cevap veren olur
@eren28tr

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Musa ÖZ
Eşşek reeder laptop da mı yapıyormuş 🤣 hayır yani fiyatı ucuz olsa neyse diyeceğim. Aklınızdan bile geçirmeyin hocam reeder almayı.

Zsbee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet ali doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
reeder kullanma şuan forumdaki üye sayısı baya az ben de çok laptoplar konusunda bilgili değilim ilerleyen saatlerde cevap veren olur
@eren28tr

Eşşek reeder laptop da mı yapıyormuş 🤣 hayır yani fiyatı ucuz olsa neyse diyeceğim. Aklınızdan bile geçirmeyin hocam reeder almayı.
Hocam benim de hiç aklımda yoktu bayide bir anda kampanya var falan dediler baya da bir indirim oluyor ama yinede içime sinmedi sağolun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,620
Üyeler
155,134
Son üye
king35
Top Bottom