Neler Yeni

30.000 TL bütçe laptop tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Ateş
merhaba benim laptopa ihtiyacım var hem iş için hemde oyun için olucak acaba 30.000 TL ile intel işlemci almak daha mantıklı yoksa amd mi bununda cevabını verirseniz sevirinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
https://ty.gl/n0rjrqufum acaba bu model ilgimi çekti de sizce uyar mı yoksa sizin önerdiklerinizden lenovo loq serisinden alıcağım ama almadan önce size danışmak istedim. Cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler.

varta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Cenap Vartanyan

Asus Tuf'larda meşhur bir ısınma problemi vardı, onu çözdüler mi emin değilim. Lenovo LOQ da alınabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Eren Ateş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Isınma problemini araştırdım ve evet gta gibi oyunlarda 96 dereceyi gören varmış aslında ben çok kararsızım Loq mu alsam yoksa sizin fikriniz olan Nitro mu alsam diye çünkü bu konularda çok bilgili değilim acaba fikrinizi söylerseniz sevinirim çünkü ikisi de çok iyi laptoplar gibi geliyor ama siz bilirsiniz nasıl olsa siz benden daha bilgilisiniz sizin fikirlerinize göre karar vereceğim bu mesajı yazmadan önce araştırdım birazcık ve açıkçası çok bişi anlamadım yani bir fark göremedim dıştan bakış olarak beni aydınlatırsanız sevinirim ama yinede teşekkürler:peepokalp:
Mesaj otomatik birleştirildi:

acer nitro biraz daha iyi gibi geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,450
Üyeler
142,737
Son üye
KediYiyen
Top Bottom