Neler Yeni

Yardım 30 -35 bin arası leptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mesut islamoğlu
Bütçe
35000
Merhabalar uzun zamandır pc almaya düşünüyordum ama karasız kaldım almayı çok istiyorum ama baya kararsızım özellikler konusunda pek bilgim olmadığı için yardımıza ihracım var 30-35 bin arası bir bilgisayar önerir misiniz? leptop da olabilir

EsatQuaya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Esat
İş için mi oyun için mi?
Merhabalar uzun zamandır pc almaya düşünüyordum ama karasız kaldım almayı çok istiyorum ama baya kararsızım özellikler konusunda pek bilgim olmadığı için yardımıza ihracım var 30-35 bin arası bir bilgisayar önerir misiniz? leptop da olabilir

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocamlaptop mu kasa mı buna karar vermelisiniz. Eğer pc hareket ettirilmeyecekse kasa alın. Okyl için fln lazımsa mecbur laptop. Buna karar vermeden öneri yapmak saçma olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mesut islamoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocamlaptop mu kasa mı buna karar vermelisiniz. Eğer pc hareket ettirilmeyecekse kasa alın. Okyl için fln lazımsa mecbur laptop. Buna karar vermeden öneri yapmak saçma olur
Kardeşlerim de var hocam onu düşünüyorum fazla hareket edeceği için zaten kararsızım kendim kullancam çoğunlukla ama işte leptop da kararsız kalıyorum

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,163
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1