Neler Yeni

30-35k arası sistem önerisi

burkiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
Bütçe
35000
Arkadaşlar sistem alıcam 30-35k arası bütçem var önerdiğiniz sistemleri atabilirseniz sevinirim. Ddr5 sistem düşünüyorum ekran kartı 4060ti veya 4070 olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Kadir Alkan
Arkadaşlar sistem alıcam 30-35k arası bütçem var önerdiğiniz sistemleri atabilirseniz sevinirim. Ddr5 sistem düşünüyorum ekran kartı 4060ti veya 4070 olabilir. Şimdiden teşekkür ederim.

burkiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Fiyat azıcık arttırabilirsen bu iyi
ekran kartını nvdia düşünüyorum 36 da birazcık fazla oluyor benim için monitör de almam gerekiyor çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sistemde ssd yi yükseltmem yeterli olur mu, değiştirmem gereken başka bir parça var mı?

Fiyat azıcık arttırabilirsen bu iyi
https://www.gaming.gen.tr/urun/3860...6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
benzer özelliklerde böyle bir sistem var ram farkını ilerleyen zamanlarda yeni ram alarak çözebilirim 4070 in dlss desteğinden dolayı daha cazip geliyor, şimdiye kadar hiç amd tabanlı ekran kartı kullanmadım hangisini seçeyim çok kararsız kaldım

Son düzenleme:

kadiralkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
Kadir Alkan
ekran kartını nvdia düşünüyorum 36 da birazcık fazla oluyor benim için monitör de almam gerekiyor çünkü

bu sistemde ssd yi yükseltmem yeterli olur mu, değiştirmem gereken başka bir parça var mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/3860...6gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
benzer özelliklerde böyle bir sistem var ram farkını ilerleyen zamanlarda yeni ram alarak çözebilirim 4070 in dlss desteğinden dolayı daha cazip geliyor, şimdiye kadar hiç amd tabanlı ekran kartı kullanmadım hangisini seçeyim çok kararsız kaldım
soğutucu almanız lazım hocam

thermalright peerless assasin 120 se

burkiii

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

thermalright peerless assasin 120 se
soğutucusuz bi iki ay idare edemez miyim sonrasında 240mm sıvı soğutma almayı düşünüyorum

Top Bottom