Neler Yeni

30-40K arası toplama pc önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tümerkan DEĞİRMENCİ
Bütçe
45000
Düzenli olarak lol valorant cs2 bannerlord oyunlarını döne döne oynayan birisiyim bannerlord ve valorantta(fps drop) biraz performans sıkıntısı yaşıyorum ama idare edilir. Sizden istediğim bu oyunlara pc yetiyor ama yüksek sistem gerektiren oyunlara sıra gelince pc yetersiz kalıyor bundan ötürü şu an piyasada ki oyunları oynayabileceğim (örn: rdr2) acaba şu oyunu kaldırır mı fps düşük mü kalır derdi olmadan oyun oynayabileceğim bir pc sahibi olmak istiyorum bundan ötürü bana bi sistem toplayabilir misiniz

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
Düzenli olarak lol valorant cs2 bannerlord oyunlarını döne döne oynayan birisiyim bannerlord ve valorantta(fps drop) biraz performans sıkıntısı yaşıyorum ama idare edilir. Sizden istediğim bu oyunlara pc yetiyor ama yüksek sistem gerektiren oyunlara sıra gelince pc yetersiz kalıyor bundan ötürü şu an piyasada ki oyunları oynayabileceğim (örn: rdr2) acaba şu oyunu kaldırır mı fps düşük mü kalır derdi olmadan oyun oynayabileceğim bir pc sahibi olmak istiyorum bundan ötürü bana bi sistem toplayabilir misiniz
https://www.gencergaming.com/da-c6 bu sistemi 2 hafta önce ekran kartını rx 7800 XT oc modelini değiştirerek aldım senin bütçen 45000 ise öncelikle ekran kartını benim yaptığım gibi rx 7800 XT oc modeli yapıyorsun sonra güç kaynağını msı Mpg 750w 80+ Gold yapıyorsun sonrada M2 SSD yi AGI 2 TB 3100/3000 okuma yazma hızı olan M2 SSD yi seçiyorsun al sana 2k canavarı ve 4k rahat oynatan bir sistem 40k ya mükemmel bir sistem oldu bence istediğin oyunu istediğin zaman yayın video çekerken bile oynayabileceğin bir sistem geriye kalan 5 k da yanına kalmış olur bu rx 7800 XT oc 4070 ti ile muadil saf güç ve VRAM olarak daha üstün bir kart şimdiden hangi kasayı alacaksan hayırlı olsun 🙂

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tümerkan DEĞİRMENCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler cevap verdiğin için bir de monitör önerebilir misin bu anlattığın sisteme yakışır bi monitör olsun :)
https://www.gencergaming.com/da-c6 bu sistemi 2 hafta önce ekran kartını rx 7800 XT oc modelini değiştirerek aldım senin bütçen 45000 ise öncelikle ekran kartını benim yaptığım gibi rx 7800 XT oc modeli yapıyorsun sonra güç kaynağını msı Mpg 750w 80+ Gold yapıyorsun sonrada M2 SSD yi AGI 2 TB 3100/3000 okuma yazma hızı olan M2 SSD yi seçiyorsun al sana 2k canavarı ve 4k rahat oynatan bir sistem 40k ya mükemmel bir sistem oldu bence istediğin oyunu istediğin zaman yayın video çekerken bile oynayabileceğin bir sistem geriye kalan 5 k da yanına kalmış olur bu rx 7800 XT oc 4070 ti ile muadil saf güç ve VRAM olarak daha üstün bir kart şimdiden hangi kasayı alacaksan hayırlı ol

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
Teşekkürler cevap verdiğin için bir de monitör önerebilir misin bu anlattığın sisteme yakışır bi monitör olsun :)
Hemen 2k bir monitör bakacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemen 2k bir monitör bakacağım
https://www.akakce.com/monitor/en-u...-ms-qhd-curved-oyuncu-u-fiyati,220233581.html fiyatı 5800 TL şuanda gördüğüm en iyi f/p 2k 144 Hz 1ms 27 inc bir oyuncu monitörü markada güzel marka bence bu mükemmel sistemin yanına yakışan çok güzel bir monitör

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tümerkan DEĞİRMENCİ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
https://www.itopya.com/technopat-fo...-20254_1-23354_1-23178_1-20504_1-23831_1direk istersen ssd yükseltmeni yaparak al geç

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tümerkan DEĞİRMENCİ
Ne tür oyunlar oynuyorsunuz rekabetçi mi yoksa hikaye bazlı mı
Şu an lol valo bannerlord cs-2 bu önerdiğiniz sistemlerden birini alınca hikayeli oyunlarda oynayacağım planım bu şekilde kısaca iki türü de oynayacam

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Selim Erinç
Şu an lol valo bannerlord cs-2 bu önerdiğiniz sistemlerden birini alınca hikayeli oyunlarda oynayacağım planım bu şekilde kısaca iki türü de oynayacam
Ozaman üstteki arkadaşın önerdiği monitörü alabilirsin ama va panel ne kadar ghosting olur bilmem 8k falan ama 2k IPS 1ms 144 165 Hz monitörler var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,949
Üyeler
140,733
Son üye
Enes6363
Top Bottom