Neler Yeni

Öneri 30-50k Mühendislik Laptop önerisi

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
Bütçe yetiyorsa al hocam nitro 16 daha iyi olur.
Hocam rahatsız ediyorum ama son bir sorum olacak. Bir arkadaş 1660ti lı Acer nitro 15 sahibi sanırım, bu modeli attığımda işte yok 2 yıla çöp oluyo, ısıtmaları çok kötü oluyo acer kesinlikle alınmaz, Uzun ömürlü istiyorsan alma bence gibi şeyler yazdı. Ancak markadan ziyade kasa modeli incelemeyi daha sağlıklı buluyorum bu konuda. Sizce bu laptop 2 yıl sonra 3 yıl sonra sorun çıkarır mı ? Ömrünü yitirir mi ?

seycim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahir
RTX 4070'li bir laptopun performansı RTX 3070'den daha düşük olur. Windows laptop alırken 2 kere düşünün. Bilginize.

eren28tr

80+ Platinum
Hocam rahatsız ediyorum ama son bir sorum olacak. Bir arkadaş 1660ti lı Acer nitro 15 sahibi sanırım, bu modeli attığımda işte yok 2 yıla çöp oluyo, ısıtmaları çok kötü oluyo acer kesinlikle alınmaz, Uzun ömürlü istiyorsan alma bence gibi şeyler yazdı. Ancak markadan ziyade kasa modeli incelemeyi daha sağlıklı buluyorum bu konuda. Sizce bu laptop 2 yıl sonra 3 yıl sonra sorun çıkarır mı ? Ömrünü yitirir mi ?
nitro 16 soğutması iyi başarılı bir laptop hocam sallamış öyle bir şey yok.

seycim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mahir
Allah Allah neden ki hocam
Hocam laptopta kullanılan donanımlar için çok kısıtlı yer var. Küçülteceğiz diye performanstan aşırı derecede kısılıyor. Performansının, masaüstü bilgisayarlara göre çok düşük olmasına kıyasla, fiyatları da çok daha yüksek. Eğer işiniz için kesinlikle laptop gerekiyorsa size tavsiyem Mac almanız yönünde olacaktır. Fakat Windows laptop alırken 2 kere, Mac alırken 3 kere düşünün.

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Ömer
Hocam laptopta kullanılan donanımlar için çok kısıtlı yer var. Küçülteceğiz diye performanstan aşırı derecede kısılıyor. Performansının, masaüstü bilgisayarlara göre çok düşük olmasına kıyasla, fiyatları da çok daha yüksek. Eğer işiniz için kesinlikle laptop gerekiyorsa size tavsiyem Mac almanız yönünde olacaktır. Fakat Windows laptop alırken 2 kere, Mac alırken 3 kere düşünün.
Ha hocam bende laptoplarda sanmıştım performans farkını. tabii ki kasanın daha güçlü olduğunu biliyorum ancak alacağımız kişi şehir dışında okumaya giden sürekli dışarıda takılan birisi olacak malesef hocam. Sağolun gene de
Mesaj otomatik birleştirildi:

nitro 16 soğutması iyi başarılı bir laptop hocam sallamış öyle bir şey yok.
Teşekkür ediyoru

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,761
Üyeler
154,464
Son üye
mkbgl
Top Bottom