Neler Yeni

300-400TL mouse önerisi

baytug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali İlhan AYTUĞ
Herkese iyi akşamlar 300 ve 400TL bütçem var sensoru iyi olan mouse onerirseniz sevinirim. Şu anda az bir şey araştırma yaptım bu fiyata en iyisi: Lenovo Legion M300s diyorlar sizce alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.70

baytug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali İlhan AYTUĞ
M300S den iyi midir?? ozelikleri olarak
Fiyatı normalin zaten altında. Her ne kadar önemli olmasa da DPI olarak daha yüksek seçenek sunuyor. Tekerleğinde kayma gibi problemler olmuyor diye biliyorum. Ayrıca hz verilerine ulaşamadım lakin Corsair 1000hz. Genel olarak baktığımızda Corsair markası bu tür cihazlarda daha iyidir zaten. Yani size önerim Corsairdan yana.

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,955
İsim
İsim İSİMOĞLU
650 ye çıkıp Prime almanis tavsiye ederim, onun dışı m300s

baytug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali İlhan AYTUĞ

baytug

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali İlhan AYTUĞ
Hocam bende alıcam ama mağazalarda yazıyor sepete ekle falanda yok yoksa benmi yanlişim
Evet ben de şimdi fark ettim. Mağazadan gidip almanız gerekebilir. Lakin size önerim öncelikle mağazayı arayıp aklınızdaki soruları sormanız olacaktır.

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Doğukan
Hocam 400 üstüne 200 250 TL daha koyma şansınız var mı acaba varsa eğer steelseries prime veya prime+almanızı kesinlikle tavsiye ederim kullanıyorum inanılmaz memnunum

xRayder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Aziz Tan
İlgilendiği Kategoriler
..
Hocam bende alıcam ama mağazalarda yazıyor sepete ekle falanda yok yoksa benmi yanlişim
Evet ben de şimdi fark ettim. Mağazadan gidip almanız gerekebilir. Lakin size önerim öncelikle mağazayı arayıp aklınızdaki soruları sormanız olacaktır.
Hocam 400 üstüne 200 250 TL daha koyma şansınız var mı acaba varsa eğer steelseries prime veya prime+almanızı kesinlikle tavsiye ederim kullanıyorum inanılmaz memnunum
evet hocam bende katar pro yu sipariş vericekdim verilmiyormuş M300S duşunuyorum ama eğer 200tl koyabilirsem steelseries prime vericem

xRayder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Aziz Tan
İlgilendiği Kategoriler
..
hocam bir sorum olucak size benim mouse tutuş şeklim Claw Grip elim orta boy bi ele sahibim ele otururmu mouse ve valorant cs2 gibi fps oyunlarda nasıl

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Doğukan
hocam bir sorum olucak size benim mouse tutuş şeklim Claw Grip elim orta boy bi ele sahibim ele otururmu mouse ve valorant cs2 gibi fps oyunlarda nasıl
bende claw tutan birisiyim. Şahsen aşırı rahat bi şekilde oynatıyo beni.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,722
Üyeler
141,477
Son üye
azapeagle
Top Bottom