Neler Yeni

300₺ Kulaklık önerisi ve firma tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Toprak Hakalmaz
Max 300 TL ve civarı bütçeyle alınabilecek en iyi kulaklıklar hakkında tavsiye verebilir misiniz?

Gamepower, James Donkey gibi f/p kulaklıklar mı yoksa steelseries, corsair mi almak daha mantıklı olur?

Ben araştırdığım kadarıyla Gamepower Mei kulaklığını güzel buldum ama alsam sorun yaşar mıyım , aynı bütçeyle ondan daha iyi alınabilecek kulaklıklar var mıdır ?

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
Max 300 TL ve civarı bütçeyle alınabilecek en iyi kulaklıklar hakkında tavsiye verebilir misiniz?

Gamepower, James Donkey gibi f/p kulaklıklar mı yoksa steelseries, corsair mi almak daha mantıklı olur?

Ben araştırdığım kadarıyla Gamepower Mei kulaklığını güzel buldum ama alsam sorun yaşar mıyım , aynı bütçeyle ondan daha iyi alınabilecek kulaklıklar var mıdır ?
hames donkey 712

Toretto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Özgür Özgün
Gamepower ve James Donkey kulaklıklarına bakmanı tavsiye ederim.

canpsd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet Can Söylemez
Rampage FalconX önerebilirim, Gamepower Mei ile eşdeğer neredeyse tasarım ve dahili mic olrak Rampage iyidir.

em1r.212

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Yıldırım
Rampage R36 Drop a bak derim

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
320 liraya Qp bilişim de Hs50 var bence ona bakın.

ONLISKAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağatay

Gamepower kulaklik konusunda pekde iyi değil james donley almanı tavsiye ederim incehesapta her cuma gaming gecesi oluyor orda kulaklıklar baya indirime gidiyor bi bak istersen oraya

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu

Kankam Steelseries, Corsair gibi markalar varken sadece marka basılan bu ürünlere para vermek mantıksız. Bu markalar güzel ürün üretirler ve ürünleri kolay kolay bozulmaz. Hyperx kulaklık alıp 5 sene kullanan var. Fakat bu ürünler bu kadar sene sana sunmazlar. O yüzden Hyperx, Corsair, Steelseries, Sharkoon gibi markaların dışına çıkma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,713
Üyeler
152,725
Son üye
Soyturk006
Top Bottom