Neler Yeni

Yardım 3000 3500 TL civarinda telefon onerirmisiniz

Zsbee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet ali doğan
3000 3500 TL civarlarında telefon arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Zsbee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet ali doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle Realme 6 ve 6 pro
Oppo hakında pek bir fikrim yok bu sene çok takip edemedim malesef yani ilk kızaklı kamerayı bulduklarını vs biliyorum ama başka önerebileceğiniz bir şey varmı 6 pro aklımda kalsın

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Yankı Özkan
2.500tlye kuzenim redmi note 10 lite aldı spot sende çevrende telefonculardan alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon mi note 10 lite

alp0tter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alper
Oppo hakında pek bir fikrim yok bu sene çok takip edemedim malesef yani ilk kızaklı kamerayı bulduklarını vs biliyorum ama başka önerebileceğiniz bir şey varmı 6 pro aklımda kalsın
Oppo, realme ve oneplus android'in en kaliteli markalarıdır, aklınızda bulunsun. Orta segment için samsung ve huawei alınmaz. Bu bütçede realme en mantıklı seçenek. Xiaomi cihazların geneli çok sorunlu. Realme 6 veya 6 pro'dan başka önerebileceğim bir cihaz yok.

Zsbee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet ali doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oppo, realme ve oneplus android'in en kaliteli markalarıdır, aklınızda bulunsun. Orta segment için samsung ve huawei alınmaz. Bu bütçede realme en mantıklı seçenek. Xiaomi cihazların geneli çok sorunlu. Realme 6 veya 6 pro'dan başka önerebileceğim bir cihaz yok.
Anladım teşekkürler peki 6 ile pro arasında çok uçurum varmı aradaki farklar ne yani

alp0tter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alper
Anladım teşekkürler peki 6 ile pro arasında çok uçurum varmı aradaki farklar ne yani
Kamerada bariz fark yaşarsınız. Malzeme kalitesi ve işlemci verimliliği tarafında da büyük fark var. Baz model gorilla glass 3, pro g glass 5. 6 12nm işlemci kullanıyor, pro model 8nm (nm ne kadar azsa o kadar iyi) . Ancak realme 6'nın tek artısı PUBG'de hdr açması. Bence 6 pro almaya değer.

Zsbee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet ali doğan
Şuanda realme 6 pro ile yazıyorum gerçekten çok iyi bir cihaz tavsiyeniz için teşekkür ederim özellikle kamerası 128gb olması vs vs teşekkür ederim tekrardan

alp0tter

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alper
Şuanda realme 6 pro ile yazıyorum gerçekten çok iyi bir cihaz tavsiyeniz için teşekkür ederim özellikle kamerası 128gb olması vs vs teşekkür ederim tekrardan
Rica ederim, fayda sağladıysam ne mutlu bana [emoji4]. Özellikle arayüzü ve 90 hz tazeleme hızını merak ettiğimden almak istiyorum. Kullanımdan sonra bilgilendirme amaçlı artı ve eksi yönlerini yazabilir misiniz ?

redmi note 9 pro

Top Bottom