Neler Yeni

Öneri 3000-4000 arası wireless kulaklık önerisi

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Benim kulaklık büyük ihtimal mefta olduğu için yeni kulaklık arıyorum. Kulaklığı birkaç kez daha düşürdüm, bu yüzden mi bilmiyorum ama PC'ye takınca ara sıra sekmelerde gezerken ses kasıyordu. Laptop'u fişten çekince daha fazla kasıyordu.
https://forum.donanimarsivi.com/kon...ildi-biraz-da-ben-kirdim.809180/#post-7533007

Neyse önerinizi bekliyorum. Müzik kalitesi önemli benim için.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Void Elite Wireless nasıldır arkadaşlar ?

freygasm

80+ Gold
Void Elite Wireless nasıldır arkadaşlar ?
Güncel olarak kullanıyorum. Çok çok rahat bir kulaklık ses kasma da vs de çok işime yarıyor. Fps oyuncusuyum. İstediğin bir soru varsa sorabilirsin.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Hocam Bütçeyi Zorlarsan Öneririm

Bunu zorlamak için 1 ay beklemem gerek hocam. Değerse beklerim 5-6 bin bütçe için.
Güncel olarak kullanıyorum. Çok çok rahat bir kulaklık ses kasma da vs de çok işime yarıyor. Fps oyuncusuyum. İstediğin bir soru varsa sorabilirsin.
Hocam dip ses, cızırtı problemi oluyor diyorlar. Kendi uygulamasını yükleyince oluyormuş. Bu sorun dışında müzik, film performansı güzel midir.

freygasm

80+ Gold
Bunu zorlamak için 1 ay beklemem gerek hocam. Değerse beklerim 5-6 bin bütçe için.

Hocam dip ses, cızırtı problemi oluyor diyorlar. Kendi uygulamasını yükleyince oluyormuş. Bu sorun dışında müzik, film performansı güzel midir.
Dip ses sorunu bende yok, kulaklık ilk çıktığında vardı yazılımla çözdüler. Yazılımı kurduğunda kalmıyor dipses. Şarjı çok iyi gidiyor 2günde bir şarj ediyorum ben %55 seviyesinde kullanırken. Film dizi dönem dönem izliyorum ama yine de tatmin ediyor beni. Bassları da yeterince iyi, tatmin ediyor.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye

Hocam Kesinlikle Değer
1694569222878.png

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Dip ses sorunu bende yok, kulaklık ilk çıktığında vardı yazılımla çözdüler. Yazılımı kurduğunda kalmıyor dipses. Şarjı çok iyi gidiyor 2günde bir şarj ediyorum ben %55 seviyesinde kullanırken. Film dizi dönem dönem izliyorum ama yine de tatmin ediyor beni. Bassları da yeterince iyi, tatmin ediyor.
O zaman bu kulaklık aklımda hocam teşekkürler. 2 gün sonra alıyorum, başka bir şey yatmazsa aklıma bunu alırım.

freygasm

80+ Gold

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Özellikleri falan güzel duruyor aklımı çeldi bu. 1 ay idare edecek kulaklığım var da zam yer mi o var. Bir de çok inceleme bulamadım, kıyaslanacak bir kulaklık var mıdır acaba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cloud 2 wireless ve void elite wirelessı öneririm bu bütçede.
Cloud 2 wireless şu an en ucuz 4000 galiba hocam. Cloud 2 için bu fiyatı vermek pek içime sinmedi açıkçası.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Özellikleri falan güzel duruyor aklımı çeldi bu. 1 ay idare edecek kulaklığım var da zam yer mi o var. Bir de çok inceleme bulamadım, kıyaslanacak bir kulaklık var mıdır acaba.
Türkiyede Sayılı Sayıda Var Hocam Yabancı Sitelerde Bulabilirsen Bulursun Gerçekten Çok Şık Tasarımı Var Ve Özellikleri Fiyatına Göre Cezbediyor Gerçekten

Mikrofonu Çok İyi Ya

freygasm

80+ Gold

Cloud 2 wireless şu an en ucuz 4000 galiba hocam. Cloud 2 için bu fiyatı vermek pek içime sinmedi açıkçası.
2-3ay once 2999tlydi, 9ay önce 1600:'

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Türkiyede Sayılı Sayıda Var Hocam Yabancı Sitelerde Bulabilirsen Bulursun Gerçekten Çok Şık Tasarımı Var Ve Özellikleri Fiyatına Göre Cezbediyor Gerçekten

Mikrofonu Çok İyi Ya
1 ay bekleyeyim o zaman. Bitmezse veya çok pahalanmazsa alabilirim. Tipi çok güzel duruyor. Dışarısı için de uygun gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,054
Üyeler
140,755
Son üye
gnine
Top Bottom