Neler Yeni

3000-4000 tl monitör önerisi

caag2352

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
çağdaş mızrak
bütçem 3000 ile 4000 arasında ortalama film-oyun için kullanacağım profesyonel tasarım vs. işim yok amazon hepsiburada n11 pazarama gibi yerler olursa nays falanda kullanabileceğim için 4100 4200e kadar bütçe çıkabilir

Shourd

80+ Silver
bütçem 3000 ile 4000 arasında ortalama film-oyun için kullanacağım profesyonel tasarım vs. işim yok amazon hepsiburada n11 pazarama gibi yerler olursa nays falanda kullanabileceğim için 4100 4200e kadar bütçe çıkabilir
fps türü oyunlar için güzel filmlerdede üzmez

caag2352

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
çağdaş mızrak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Shourd

80+ Silver
biraz sizin seçiminiz msi olan model ekran parlaklığı daha yüksek 50 nit kadar kontrast oranı dinamiklik olarak daha iyi renk derinliği ve srgb anlamında daha iyi msi ama viewsonic olanda HDR HDR 10 gibi teknolojileri desteklyor msida Rapid ıps ve 165hzden 180hze hız aşırtma seçeneği sunuyor kısaca fps türü oyun için msi genel hikayeli oyun film için viewsonic öneriyorum ama ben olsam msi alırım çünkü fps türü oyun oynuyorum genelde .d bu arada msida filmde fln üzmez

caag2352

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
çağdaş mızrak
biraz sizin seçiminiz msi olan model ekran parlaklığı daha yüksek 50 nit kadar kontrast oranı dinamiklik olarak daha iyi renk derinliği ve srgb anlamında daha iyi msi ama viewsonic olanda HDR HDR 10 gibi teknolojileri desteklyor msida Rapid ıps ve 165hzden 180hze hız aşırtma seçeneği sunuyor kısaca fps türü oyun için msi genel hikayeli oyun film için viewsonic öneriyorum ama ben olsam msi alırım çünkü fps türü oyun oynuyorum genelde .d bu arada msida filmde fln üzmez
bana aslında 144 hz bile yeterli hikayeli oyunlar oynuyorum 165hzi görmem bile imkansızken 180i zaten hiç göremem bunlarıda hesaba kattığımızda hangisini önerirsiniz parlaklık olarak 250 nitte yeterli olabilir yani arada 200 tl verecek bir fark var mı?

Shourd

80+ Silver
bana aslında 144 hz bile yeterli hikayeli oyunlar oynuyorum 165hzi görmem bile imkansızken 180i zaten hiç göremem bunlarıda hesaba kattığımızda hangisini önerirsiniz parlaklık olarak 250 nitte yeterli olabilir yani arada 200 tl verecek bir fark var mı?
hikayeli oyun oynuyorsanız viewsonic hdr seçeneğinden dolayı daha mantıklı olur ve bu benim verebilceğim bi karar değil dediğim gibi ben olsam msi alırım çünkü fps türü oyun seviyorum

Dogukappa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Doğukan
arada asansör farkıda var o bile 200 fazla vermeye yeter

caag2352

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
çağdaş mızrak
Son düzenleme:

Dogukappa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Doğukan
msi da asansör varsa o işime yarar onu alayım ozaman ah keşke amazonda 4200 olsa
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada bana hoparlörde lazım msida hoparlör var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.akakce.com/monitor/en-u...ms-full-hd-ips-oyuncu-u-fiyati,538023178.html şu nasıldır? @Dogukappa
hoparlör yokta monitörlerin dahili hoparlörleri çokta iş görmüyor zaten attığın acer modelde var ama bence msi alıp yanına ayriyetten bi hoparlör çekebilirsin

caag2352

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
çağdaş mızrak
hoparlör yokta monitörlerin dahili hoparlörleri çokta iş görmüyor zaten attığın acer modelde var ama bence msi alıp yanına ayriyetten bi hoparlör çekebilirsin
hocam maksat kablo olmasın diye çünkü şuan kullandığım monitörde hoparlör var iş görmüyor demeyin youtube vs. izlerken nimet gibi geliyor son olarak bir şey sormak istiyorum hz den ziyade panel olarak bu konudakilerin en iyisi hangisi? @Dogukappa @Shourd

Son düzenleme:
Top Bottom