Neler Yeni

3000 TL Bandında Akıllı Saat Önerisi

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
Bütçe
3000
Merhabalar akıllı saat arıyorum aradığım özellikler arama yapma, arama cevaplama, kamera ve galerisi olsun sattten fotoğraflara bakabileyim, içine uygulama indirilsin, Google de araştırma yapabileyim(böyle bir şey var mı bilmiyorum ama varsa güzel olur) aklıma şuan bu kadar geldi sizin de şu özellik güzel dediğiniz veya şu saat senin istemediğin gibi dediğiniz saat önerilerini bekliyorum teşekkürler (max 3000 bütçe var fazla pahalı olsun istemiyorum)

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İstediğin özellikler ve bütçe arasında çelişki var. Bütün aradığın özelliklerde bütçeni daha çok arttırmalısın. Ancak bütçen civarında Huawei Watch GT3 öneririm. Tüm istediğin özellikleri karşılamasa da seni tatmin eder diye düşünüyorum.

TİTAN.

80+ Platinum
Merhabalar akıllı saat arıyorum aradığım özellikler arama yapma, arama cevaplama, kamera ve galerisi olsun sattten fotoğraflara bakabileyim, içine uygulama indirilsin, Google de araştırma yapabileyim(böyle bir şey var mı bilmiyorum ama varsa güzel olur) aklıma şuan bu kadar geldi sizin de şu özellik güzel dediğiniz veya şu saat senin istemediğin gibi dediğiniz saat önerilerini bekliyorum teşekkürler (max 3000 bütçe var fazla pahalı olsun istemiyorum)
Kanka Samsung galaxy watch 4 var onada bakabilirsin tek sıkıntısı şarzının hızlı bitmesi diye söylemiştiler bana konuyu takibe aldım merakla cevapları bekliyorum

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu
İstediğin özellikler ve bütçe arasında çelişki var. Bütün aradığın özelliklerde bütçeni daha çok arttırmalısın. Ancak bütçen civarında Huawei Watch GT3 öneririm. Tüm istediğin özellikleri karşılamasa da seni tatmin eder diye düşünüyorum.,
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstediğin özellikler ve bütçe arasında çelişki var. Bütün aradığın özelliklerde bütçeni daha çok arttırmalısın. Ancak bütçen civarında Huawei Watch GT3 öneririm. Tüm istediğin özellikleri karşılamasa da seni tatmin eder diye düşünüyor
Hangi özellikler yok acaba biliyorsanız yazar mısınız?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,975
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi özellikler yok acaba biliyorsanız yazar mısınız?
Watch GT3 kullanıyorum. Ancak hepsini deneyimlemediğin için bilemiyorum. O yüzden inceleme videosu izlemen yardımcı olur.

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Deniz Göksu

DenizGöksu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru