Neler Yeni

3000 TL sistem toplama

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhammed
Bütçe
3000
Merhabalar ben aşağıdaki belirttiğim parçalarla bir sistem toplama yaptım sizce nasıl olmuş?
şimdilik bütçem kısıtlı olduğu için ekran kartını yaza almayı düşünüyorum o yüzden şimdilik köşede duran şu ekran kartımı kullanacağım:
dediğim gibi yaza doğru ekran kartı alıp böylece sistemi tamamlamış olacağım ssd de o zaman almayı düşünüyorum şuanlık köşede duran 500 GB hdd var onunla idare edicem. Malum öğrenci olduğum için şimdilik böyle sistemle gidicem çok oyun oynamayı düşünmüyorum yaza kadar hatta hiç oynayamayabilirim de yeter ki yaza kadar ekran kartı idare etsin. Düşüncelerinizi bekliyorum.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Kasanın içindeki güç kaynağı hakkında bilgim yok
Onun dışında güzel olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
Can Bozkurt
Merhabalar ben aşağıdaki belirttiğim parçalarla bir sistem toplama yaptım sizce nasıl olmuş?
şimdilik bütçem kısıtlı olduğu için ekran kartını yaza almayı düşünüyorum o yüzden şimdilik köşede duran şu ekran kartımı kullanacağım:
dediğim gibi yaza doğru ekran kartı alıp böylece sistemi tamamlamış olacağım ssd de o zaman almayı düşünüyorum şuanlık köşede duran 500 GB HDD var onunla idare edicem. Malum öğrenci olduğum için şimdilik böyle sistemle gidicem çok oyun oynamayı düşünmüyorum yaza kadar hatta hiç oynayamayabilirim de yeter ki yaza kadar ekran kartı idare etsin. Düşüncelerinizi bekliyorum.
B460 Almak yerine H410 alsanız? Bütçeniz artar.

Pompake

80+ Silver
En İyi Cevap
3
dediğim gibi yaza doğru ekran kartı alıp böylece sistemi tamamlamış olacağım ssd de o zaman almayı düşünüyorum şuanlık köşede duran 500 GB HDD var onunla idare edicem. Malum öğrenci olduğum için şimdilik böyle sistemle gidicem çok oyun oynamayı düşünmüyorum yaza kadar hatta hiç oynayamayabilirim de yeter ki yaza kadar ekran kartı idare etsin. Düşüncelerinizi bekliyorum.
Kötü olmuş ekran kartını sonradan alıcaksanız eğer iyi fakat ekran kartını biraz yükseltirseniz iyi olur işlemci i3 yeter diye düşünüyorum.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhammed
O zaman bu sistem iyi olmuş diyorsunuz dimi.

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ekran kartı iyi mi neden kimse ekran kartına laf etmemiş ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhammed
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,852
Üyeler
154,476