Neler Yeni

Öneri 3000 tl telefon tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Gül
Bütçe
3000
Selamlar dostlar, ben günlük kullanım için kamerası iyi bir telefon almayı düşünüyorum. 3000₺ bütçem var(en fazla 3500₺ ye yükseltebilirim) hangi telefonu tavsiye edersiniz?

En İyi Cevap
3
Hocam tamam her şeyi anlarımda fanboyluğunda bir sınırı olmalı bence 6/7 gibi telefonlar artık çağın çok gerisinde kaldı neresinden tutarsanız tutun her özelliği eskidi arkadaş hız demiş ben de merak ettim gittim araştırdım hangi dahili depolama biçimini kullandığını bile bulamadım. Tamam iphone kamera konusunsa iyide artık almak için 15k paran olmalı. Neyse sizin konunuza dönecek olursam hocam bu segmentteki çoğu telefonun kamera performansı aşşağı yukarı aynı yakınınızdaki bir teknoloji mağazasından gidip bir kaç telefona bakabilirsiniz. Benim önerim Redmi Note 10S olur beğendiğim bir cihaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Talha Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam tamam her şeyi anlarımda fanboyluğunda bir sınırı olmalı bence 6/7 gibi telefonlar artık çağın çok gerisinde kaldı neresinden tutarsanız tutun her özelliği eskidi arkadaş hız demiş ben de merak ettim gittim araştırdım hangi dahili depolama biçimini kullandığını bile bulamadım. Tamam iphone kamera konusunsa iyide artık almak için 15k paran olmalı. Neyse sizin konunuza dönecek olursam hocam bu segmentteki çoğu telefonun kamera performansı aşşağı yukarı aynı yakınınızdaki bir teknoloji mağazasından gidip bir kaç telefona bakabilirsiniz. Benim önerim Redmi Note 10S olur beğendiğim bir cihaz.
Bir arkadaşım M21 önerdi, sizce Note 10S mi yoksa M21 mi almalıyım?

En İyi Cevap
3
Bir arkadaşım M21 önerdi, sizce Note 10S mi yoksa M21 mi almalıyım?
hocam 3k yı aşmayacaksanız m21 alabilirsiniz redmi note 10s tabii ki daha iyi ancak arada fiyat farkı var alabilirseniz note 10s alın geçin

dislanze

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Süleyman AKYILDIZ
alt tarafı kendi tafsiyemi verdim neden hemewn ergen ergen komikmiş vb tavırlara giriyosunuz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Zeki Erdem DURGUN
dolar düşüyor bekle biraz

Top Bottom