Neler Yeni

3050Ti 75watt PCIE 3.0 X8 Çalışıyor.

ysuflix

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Yunus Yılmaz
Örnek:
fff.PNG

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,137
İsim
Semih Boran
Son düzenleme:

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Batuhan Kılıç
Yanlışın var kral. Max TDP 75watt ama %105e kadar izin var BIOS okuma programında baktım. 80wattı görüyor bazen bu bir.
İkinci olarak Bus Width dediğin 128bit zaten bu GPU'nun sabit özelliği. Oyun içi ya da oyun dılı neden değişsin ki? Ve ben onu sormuyorum ki.
Benim sorduğum Bus Interface kısmı. Boştayken @x8 1.1 oluyor. Ama küçük bir test açınca ya da en ağır oyunu açıp GPU'yu %100 yüke sokunca maximum @x8 3.0 oluyor. Bunun diyorum oyunda x8 4.0 olması gerekiyormuş Nvidia öyle söylüyor. Acaba Acer bu r5 5600h işlemcili yani PCIE 4.0 destekli işlemci ve PCIE 4.0 destekli 3050ti ekran kartlı sisteme PCIE 3.0 destekleyen anakart mı taktı bunu anlamaya çalışıyorum. Ama nerdeeforumda bu seviyede işten anlayan ve buraya emek verecek araştıracak bilgi aktaracak kaliteli forumdaş. Sözüm meclisten dışaraı yanlış anlama sen olayı farklı anlamış kendince cevap vermişsin teşekkür ederim ama sorduğum soruyu anlayıp da teknik bir cevap veren çıkar mı diye dört gözle bekliyorum gerçekten ama Abdullah reisin bu forum işi pek iç açıcı halde değil malesef. Kendisine de çağrıda bulundum ama ya görmedi ya da "amaan salla yaa "SICAK FIRSATLAR" bölümü gayet canlı deyip forum kültürünü indirim paylaşmaktan ibaret zannedip kendini kandırdı. Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.
''Max TDP 75watt ama %105e kadar izin var BIOS okuma programında baktım. 80wattı görüyor bazen bu bir.'' Demişsin ama başlığında 75 w çalışıyor demiştin o kısmı silmişsin . Madem cihazının watt değerini biliyorsun bu niye konu oluyor forumda ? Bir de cevap vermiş gibi bu bir falan yazmışsın . Forumda bu seviyede işten anlayan , emek verecek adam çok da hitap önemli bu kısımda ... Kaldı ki birçoğu kale almamıştır , performans farkı yok denecek kadar az 4.0 ve 3.0 da .

Son düzenleme:

ysuflix

80+ Gold
Yanlış bilgi için pardon sitede gen 4 ve gen 3 yazıyodu hangisi diye emin olamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,820
Üyeler
142,179
Son üye
81reytinglisolkanat
Top Bottom