Neler Yeni

3060'lı laptop mu 2060S li masaüstü mü ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Şahin
Bütçe
13000
Merhabalar elimde zamanında 4000 TL'ye aldığım MSI RTX2060SUPER 8GB 256 BIT ekran kartı var seneye üniversiteye geçeceğim ve orada laptop lazım olacak diyorlar genelde o yüzden 8 bine satıp üstüne para koyup monster Rtx3060 lı laptop almalı mıyım sizce değer mi ? yoksa mining mi yapmalıyım ya da iPad alıp oradan işlerimi görebilir miyim veyahut 5 bin TL'ye bir laptop işimi görür mü bunu nasıl değerlendirebilirim yardımcı olabilir misiniz. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ?

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Merhabalar elimde zamanında 4000 TL'ye aldığım MSI RTX2060SUPER 8GB 256 BIT ekran kartı var seneye üniversiteye geçeceğim ve orada laptop lazım olacak diyorlar genelde o yüzden 8 bine satıp üstüne para koyup monster Rtx3060 lı laptop almalı mıyım sizce değer mi ? yoksa mining mi yapmalıyım ya da iPad alıp oradan işlerimi görebilir miyim veyahut 5 bin TL'ye bir laptop işimi görür mü bunu nasıl değerlendirebilirim yardımcı olabilir misiniz. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ?
Ne okuyacaksın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesin bir yargım yok makine mühendisliği veyahut bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum. Alacağım puana göre tercih yapacağımdan kesin konuşamıyorum.

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
Discord
Bonapart#5796
Kesin bir yargım yok makine mühendisliği veyahut bilgisayar mühendisliği okumayı düşünüyorum. Alacağım puana göre tercih yapacağımdan kesin konuşamıyorum.
5000₺ lik bir laptop yeterli olacak mı emin değilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Şahin
5000₺ lik bir laptop yeterli olacak mı emin değilim
Peki siz üniversiteye gittiniz mi bilmiyorum fakat gerçekten laptop lazım oluyor mu genel anlamda masaüstü ile idare edebilir miyim ? Edemezsem A14 işlemcili iPad Air 4 ile günlük üniversite işlerimi halledebilir miyim ?

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
Discord
Bonapart#5796
Peki siz üniversiteye gittiniz mi bilmiyorum fakat gerçekten laptop lazım oluyor mu genel anlamda masaüstü ile idare edebilir miyim ? Edemezsem A14 işlemcili iPad Air 4 ile günlük üniversite işlerimi halledebilir miyim ?
Pandemiden dolayı okula gitmediğim için laptop kullanmıyorum. Ama illa ki okula bir laptop götürmek zorunda kalacaksınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

özellikle söylediğiniz bölümler için söylüyorum. Yeri gelecek okulda program yazacaksınız belki de.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki de hem masaüstü hem laptop toplayıp işlerinizi masaüstünde halledip laptopa aktarıp okula götürebilirsiniz ama ne kadar mantıklı orasını bilemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Şahin
Teşekkür ederim yorumun için. Düşüneceğim biraz. Başkalarını da dinlemek isterim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,849
Üyeler
151,618
Son üye
hüsrevaga
Top Bottom