Neler Yeni

3070 ekran kartı ve ryzen 5600x stokları ne zaman güncellenir?

ByZeTTa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Batuhan
zotac ile msi aynı ekran kartı modelllerinde 1-2 fps belkş oynar belki oynamaz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bu bilgileri nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama Zotac kaliteli bir markadır. FPS olarak kayda değer farkları yoktur. Soğutma anlamında fark var tek. Bu kartı alırsanız daha düşük performans almazsınız. Biraz araştırın.
kardeşim olur mu ya asus 100 fps verir zotac 50 fps verir (!)

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
Düşünce biçimin çok yanlış o markayı sevebilirsin ama gelipte böyle yazdığında fanboyluğa giriyor biraz. Diğer markalar kötü üretici değil tamam asus rog serisi ve msi gaming serisi diğerlerinden iyi olabilir fakat arada 2 3 k uçurum fiyat farkları oluyor. o fiyata neredeyse 2.monitörünü alırsın

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,957
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Düşünce biçimin çok yanlış o markayı sevebilirsin ama gelipte böyle yazdığında fanboyluğa giriyor biraz. Diğer markalar kötü üretici değil tamam asus rog serisi ve msi gaming serisi diğerlerinden iyi olabilir fakat arada 2 3 k uçurum fiyat farkları oluyor. o fiyata neredeyse 2.monitörünü alırsın
2. monitör yerine asustan rtx 3070 almak yerine zotactan palitten inno3d den rtx 3080 alınabilir mesela ama tercih meselesi

Sunay

80+ Silver
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,703
İsim
Sunay Koçak
Steam
https://steamcommunity.com/id/xsunay/
Discord
Sunay #3109
2. monitör yerine asustan rtx 3070 almak yerine zotactan palitten inno3d den rtx 3080 alınabilir mesela ama tercih meselesi
Ya örnek verdim zaten 2 fanlı model yerine palitin 3 fanlı modelini alsın 6500 e zaten rog strix 3070 9.2k yazık gerek yok o kadar para vermeye

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Asus ve MSI ne kadar gerisinde bana bunu söyle? Uçurum farkı oldugunu biliyorum dostum. Bilgisiz biri değilim bu konuda genç
Bilgisiz biri olduğunu belli ettin ZoTaC AlINrMı MroQuQ aSus EmEesAy VrA.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,633
Üyeler
145,220
Son üye
unbeleuchtt
Top Bottom