Neler Yeni

30Bin tl için RTX4060'lı Laptop arıyorum

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
819
İsim
Ömer Murat KARACA
Victus almayın, anakart kalitesi zayıf, paneller dandik, malzeme zayıf, cpu fabrikasyon olarak kısılmış geliyor. Asus Tuf A15 ve Lenovo Loq serisi alınabilir.

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Burak
Şu zamanlar bilgisayar piyasası iyiken bir laptop almayı düşünüyorum.
Beklentilerim uzun ömürlü olması makine yeter bırak artık beni diyene kadar yaklaşık 10 yıl, tabii 10 yıl boyunca aynı performansı beklemiyorum.
Oyunlarda üzmesin. Roblox için oyun yapabilecek potansiyel arıyorum, eğer bunun için çok üst seviye bir donanım lazımsa olmasa da olur.

Ekran kartı RTX4060 olmalı, gerekirse birkaç bin eklerim bunun için. Biraz araştırdım sürekli Victus, ASUS TUF, LOQ, Nitro gördüm kafam iyice karıştı. Şimdiden teşekkürler
Hocam bu fiyata 4060en mantıklı victus evet çok müthiş bir seri değil ancak 30bin tl gibi bir rakamdan bahsediyoruz alabilceğiniz en iyi 0 ürün victus olur 4060 için

cuneyt546

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Cüneyt Kurtululuş
Evet bunu alabilirsin bende bunun Rtx 3050 li versiyonu vardı 9 saat şarjı gidiyordu.Zaten laptobu eline aldığın an fark ediyorsun diyorsun ben kaliteli bir laptop aldım ayrıca çok küçük ve taşınabilirliği yüksek ve herkesi alimünyum.Victus çok kaba bir alet.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,118
Üyeler
147,834
Son üye
rehaymiz
Top Bottom