Neler Yeni

30K bütçe Monitör+ Kasa tavsiye

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes
2k oynamayı düşünmüyorum 1080p yeterli Monitörden kısıp kasanın güçlü versiyonu daha iyi olabilir
O zaman bu ikiliyi öneririm:

Strinf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Karlıdağ
Evet agam elimizdekilere bakarsak benim attığım en iyisi bide ileride bi işlemci ve mönitör upgrade yaparsın eğer soğutucu da alırsan tam olur o sistem
Asıl ups lazim ilk o alınmalı mağlum ben onceki laptobu elektrik akımına kurban ettim bir daha yaşanmaması için şart hele masaüstüne tehlike daha buyuk

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes

_AhmeT_-

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Pc İle Alakalı her şey Ve Yazılım
Asıl ups lazim ilk o alınmalı mağlum ben onceki laptobu elektrik akımına kurban ettim bir daha yaşanmaması için şart hele masaüstüne tehlike daha buyuk
Hocam onun için sabah konu aç daha iyi yardımcı olurlar

Strinf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Karlıdağ
Psu kaliteli ise ups e gerek yok, kalitesiz bi ups alacağına kaliteli bir psu almak daha mantıklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet.
Elektrik gittigi vakit bu psu lar direkt kapanmiyor mu yani bilgisayar kapaniyor. Kapanmamasi icin ups sart degil mi? En azindan 1 2 dakika acik kalmasi lazim yasadigim yerde jenerator var fakat anlik kesintilerdr devreye girmesi 30 sn suruyor o arada olan oluyor zaten bilgisayarlara

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes
Elektrik gittigi vakit bu psu lar direkt kapanmiyor mu yani bilgisayar kapaniyor. Kapanmamasi icin ups sart degil mi? En azindan 1 2 dakika acik kalmasi lazim yasadigim yerde jenerator var fakat anlik kesintilerdr devreye girmesi 30 sn suruyor o arada olan oluyor zaten bilgisayarlara
Kaliteli psu lar elektrik kesintisinden 5-10 saniye sonra kapanıyor ve pfc korumalarından dolayı hiçbir parça zarar görmüyor, ayrıca o bütçeye kaliteli ups de bulman zor.

Strinf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Karlıdağ
Kaliteli psu lar elektrik kesintisinden 5-10 saniye sonra kapanıyor ve pfc korumalarından dolayı hiçbir parça zarar görmüyor, ayrıca o bütçeye kaliteli ups de bulman zor.
https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ sizin attiginiz bu sistemdeki psu nasıldır peki sistemi korur mu?

https://pckolik.com/urun/ghost-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-4060ti/ sizin attiginiz bu sistemdeki psu nasıldır peki sistemi korur mu?
https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-vetus-2x-pro-a620m-e-500gb-ssd-32gb-ram.html veya burdaki psu

Vatandaki sistemi almayı dusundum uzun sure hatta kendi seceneklerinde upsler vardi bastan 3.secenek iyi duruyordu

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-7500f-rtx-4060-vetus-2x-pro-a620m-e-500gb-ssd-32gb-ram.html veya burdaki psu

Vatandaki sistemi almayı dusundum uzun sure hatta kendi seceneklerinde upsler vardi bastan 3.secenek iyi duruyordu
Benim sistemdeki (pckolik) psu güzel, ikinci sistemdeki (vatan) psu hakkinda bilgi bulamadim. UPS olarak baştan üçüncü dediğiniz ups FSP VA600, elektrik kesilince devreye girmeme gibi sorunları olan bi ups, gerçekten fazla elektrik kesiliyorsa veya içiniz rahat etsin istiyorsanız pckolikteki sistemi alabilirsiniz

Strinf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kaan Karlıdağ
Benim sistemdeki (pckolik) psu güzel, ikinci sistemdeki (vatan) psu hakkinda bilgi bulamadim. UPS olarak baştan üçüncü dediğiniz ups FSP VA600, elektrik kesilince devreye girmeme gibi sorunları olan bi ups, gerçekten fazla elektrik kesiliyorsa veya içiniz rahat etsin istiyorsanız pckolikteki sistemi alabilirsiniz
Pckolik cok duydugum bir site degil. Guvenilir midir nasıldır?

'Roxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Enes
Pckolik cok duydugum bir site degil. Guvenilir midir nasıldır?
Gamegarajdan daha güvenilir bir site; Itopya, Incehesap, Gaming Gen gibi güvenilir bir site Pckolik te, henüz sıkıntı yaşayanı görmedim.

Top Bottom