Neler Yeni

30k bütçe scooter önerisş

ARAKMAKA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ARAKMAKA
Bütçe
30000
20-30k arası bütçem var elektrikli scooter almayı düşünüyorum aklımda onvo o 12 x plus var 1600 w çift motor 110 kiloyum başka scooter önerisi olan veya bilgisi olan var mı

Farex

80+ Bronze
kardeşim onvoda herşeye hazırlıklı olman lazım 10 liralık malzemelerle toplama bi scooter bide iyi toplansa ona da şaşacam bene aldım onvo 011 motor arızası verdi şimdi sövecem olmucak da yetkili servisi kullanıcı kaynaklı diyip motor parası istedi gittim dışarıdan yaptırdım 1100 TL ye anakrt arızasıymış motora dokunulmadı yani sen gerekeni anladın bence.

ARAKMAKA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ARAKMAKA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kardeşim onvoda herşeye hazırlıklı olman lazım 10 liralık malzemelerle toplama bi scooter bide iyi toplansa ona da şaşacam bene aldım onvo 011 motor arızası verdi şimdi sövecem olmucak da yetkili servisi kullanıcı kaynaklı diyip motor parası istedi gittim dışarıdan yaptırdım 1100 TL ye anakrt arızasıymış motora dokunulmadı yani sen gerekeni anladın bence.
Başka önerin var mıdır peki güçlü beni çekecek ve hızlı olacak bir ürün arıyorum

Farex

80+ Bronze
Başka önerin var mıdır peki güçlü beni çekecek ve hızlı olacak bir ürün arıyorum
Yani xiaomi öneririm ama onlarda çok iyi değil açıkçası motor gücü bakımından ama çok tartışılır diğer markalardan ise onvo almak daha mantıklı abuk subuk markalar ondan daha kötüdür emin ol.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,025
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom