Neler Yeni

30k telefon mu pc-tel birlikte mi

zzuhn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Necip
Selamlar aklımda iphone 12 almak var ama halihazırda kullandığım pcde çok eskidi sizce iphone yerine 10k civarı telefon iş görür mü yanına da bulabilirsem 20 civarlarında bi bilgisayar daha mı mantıklı olur ya da başka bir öneriniz varsa belirtebilir misiniz(nasip olursa bu sene üniye giricem masaüstü yerine laptopta olabilir ama aynı sistemler laptopta çok daha pahalı oluyor)

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak
Selamlar aklımda iphone 12 almak var ama halihazırda kullandığım pcde çok eskidi sizce iphone yerine 10k civarı telefon iş görür mü yanına da bulabilirsem 20 civarlarında bi bilgisayar daha mı mantıklı olur ya da başka bir öneriniz varsa belirtebilir misiniz(nasip olursa bu sene üniye giricem masaüstü yerine laptopta olabilir ama aynı sistemler laptopta çok daha pahalı oluyor)
Laptop alman gerekiyorsa alabilceğin en azından idare eder dediğimiz laptoplar 23-25k 30k içinde hem telefon hem laptop çok zor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop alman gerekiyorsa alabilceğin en azından idare eder dediğimiz laptoplar 23-25k 30k içinde hem telefon hem laptop çok zor
Heleki 10klık telefonu apple telefonlara karşılaştırmak ekstra garip

sinan1261

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Sinan Sipahioğlu
Bence eğer telefonu çok fazla kullanmıyorsan 10 15kya işini görcek bir telefon al sonra paranı biriktirip üniversite için güzel bir laptop alabilirsin.

zzuhn11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Necip
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Heleki 10klık telefonu apple telefonlara karşılaştırmak ekstra garip
karşılaştırmak değil tabii ki ikisi kıyaslanamaz sadece arada bir görüyorum masaüstü tarafında güzel f/p sistemler oluyo telefona parayı baymaktansa f/p bi pc + düşük-ort telefon nasıl olur diye sordum öyle deli dehşet sistem isteyen bi oyun oynamıyorum zaten tel tarafında da 1 sene idare etmelik bi şey yeterli

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Kadir
kanka bence telefona 6-7K ayır geri kalana güzel bir bilgisayar al veya topla

MrTito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Burak
karşılaştırmak değil tabii ki ikisi kıyaslanamaz sadece arada bir görüyorum masaüstü tarafında güzel f/p sistemler oluyo telefona parayı baymaktansa f/p bi pc + düşük-ort telefon nasıl olur diye sordum öyle deli dehşet sistem isteyen bi oyun oynamıyorum zaten tel tarafında da 1 sene idare etmelik bi şey yeterli
Ozaman dostum amazon prime günleri yaklaşıyor belki orada birşeyler kovalayabilirsin

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Celal Smyrna
galaxy a15 6/128 çak ucuza. geri kalan parayi masaustune göm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,869
Üyeler
147,624
Son üye
KalWardin
Top Bottom