Neler Yeni

32 gb ram taktım bilgisayarım bozuldu

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
Hocam ben baktım senin yerine de Kingston'ın sitesinde ürün orijinal mi sahte mi diye bakamıyormuşuz. Onun için mail atmak gerekiyormuş. Sol en üstteki ürünün kod numarası HX ile başlayan. CMTH ile başlayan ürünün asıl numarası. Orijinal olup olmadığını anlayamayacağız galiba hocam.
Hocam ben normal olarak 20 dakika önce masaüstünde ram testi yapmıştım memtest 86 adi sanirim 10 dakika test yaptim kapanmadi sonra ekran karti driver güncellerken kendiliginden kapandı sonra tekrar açtım bir şekilde ve bios güncelledim biostanda rami 3200 mhz çektim ve artık tamamen açılmıyor artık yeni anakart alıcam sanırım 2 3 saattir uğraşıyorum ümidim kalmadı

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Baran Kut
Yine testlerine devam et . Baktın hiçbir şey çözüm değil çek anakartı.

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
Hocam ben baktım senin yerine de Kingston'ın sitesinde ürün orijinal mi sahte mi diye bakamıyormuşuz. Onun için mail atmak gerekiyormuş. Sol en üstteki ürünün kod numarası HX ile başlayan. CMTH ile başlayan ürünün asıl numarası. Orijinal olup olmadığını anlayamayacağız galiba hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gigabyte B550M DS3H

Acaba bu anakartta wifi tarzı şeyler varmı ve pcle 4 dü destekliyormu.

Yine testlerine devam et . Baktın hiçbir şey çözüm değil çek anakartı.
Bu arada hocam çok teşekkür ederim sizin gibi kimse yardım etmiyor :) anakart patates olsada yapicak bir şey yok. Attiğiniz anakart güzel sanırım hocam 2600e alıyımı veya daha uyguna varmı.

Ve son bi sorum daha olucak bende rtx 4060ti ve r5 5600 işlemci varya hocam acaba corsair 550v 80 bronze sertifikalı güç kaynagı beslermi.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Baran Kut
b550 nin hepsi pcie 4.0 diye biliyorum.
wifi istiyorsan

ASUS PRIME B550M-A WIFI II​

Attiğiniz anakart güzel sanırım hocam 2600e alıyımı veya daha uyguna varmı.
Hocam inan o fiyatlara wifi bulunan bilmiyorum. MSI varmış ama onda da BIOS update yapman lazımmış işlemciyi tanısın diye vs.

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
b550 nin hepsi pcie 4.0 diye biliyorum.
wifi istiyorsan

ASUS PRIME B550M-A WIFI II​

Hocam inan o fiyatlara wifi bulunan bilmiyorum. MSI varmış ama onda da BIOS update yapman lazımmış işlemciyi tanısın diye vs.
Termal macun önerisi yapabilirmisin islemciyi filan değiştirirken extra beklemiyim.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Baran Kut
Arctic veya Noctua termal macunları güzel hocam ama pahalı olabilirler.

Top Bottom