Neler Yeni

33.000 TL monitörlü sistem önerisi

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
Bütçe
33.000
33.500 Tl bütçe daha fazlası olmadan, alablileceğim maks verimi alıp upuzun yıllar kullanabileceğim bir sistem önerisi bekliyorum. Bu kadar para yok elimde bi 5 bin az ama toparlayacağım hiç beklemediğim bi yerden para gelecek muhtemelen 11-12si gibi alacağım ama yine de göreyim sistem önerilerini diye konu açıyorum. Teşekkürler

OnurKeles

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,335
İsim
Onur Keleş

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Evet yine ben😃.Biraz bekle Nvidia sistem bakayım.(Konunu düzenleyip ne ile uğraşacağını da yaz)

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet yine ben😃.Biraz bekle Nvidia sistem bakayım.(Konunu düzenleyip ne ile uğraşacağını da yaz)
Hg, bütçe arttı :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

2K monitörle kullanılabilir.
teşekkürler

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
İslemci stokta sorun yatarabilir, undervolt ile çözülür belki.Sogutucu önermek isterdim ama bütçe yetmiyor.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
İslemci stokta sorun yatarabilir, undervolt ile çözülür belki.Sogutucu önermek isterdim ama bütçe yetmiyor.
Monitör satışta yok

33.500 TL bütçe daha fazlası olmadan, alablileceğim maks verimi alıp upuzun yıllar kullanabileceğim bir sistem önerisi bekliyorum. Bu kadar para yok elimde bi 5 bin az ama toparlayacağım hiç beklemediğim bi yerden para gelecek muhtemelen 11-12si gibi alacağım ama yine de göreyim sistem önerilerini diye konu açıyorum. Teşekkürler
Şuan için oyun oynayıp özellikle FİFA reubild tarzı videolar çekmeyi ve bunları montajlamayı düşünüyorum. Profesyonel bi montaj gerekmiyor, Arden Papazyan youtube fifa videolarına göz atarsanız onun gibi basit tarzda editler oluyor.

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz
Monitör satışta yok

Şuan için oyun oynayıp özellikle FİFA reubild tarzı videolar çekmeyi ve bunları montajlamayı düşünüyorum. Profesyonel bi montaj gerekmiyor, Arden Papazyan youtube fifa videolarına göz atarsanız onun gibi basit tarzda editler oluyor.
O zaman AMD alsan da olur bence.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
O zaman AMD alsan da olur bence.
Bi yerden 24.000'e 3080li sistem çıkacağını duydum bekliyorum duruma göre hareket edeceğim valla, zaten 10-11 gün sonra para tam buralara çıkıyor

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz

Monitör 32 inç olsa da olur mu?Yoksa 27 mi olsun sadece?

Zaten va panel ama yine de seçenek olarak kalabilir.X27i çok daha iyi bir seçenek.

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş

Monitör 32 inç olsa da olur mu?Yoksa 27 mi olsun sadece?

Zaten va panel ama yine de seçenek olarak kalabilir.X27i çok daha iyi bir seçenek.
attığın monitörler hoş, casper excalibur 2k 144 hz monitörünü de alabilirim TN panel fakat eskiden de kullanıyordum TN paneli yine de sağol 10 güne belki iyi sistemler monitörler çıkar özellikle gaming gecesidne belki düşer

XooXen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mert Gündüz

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
İşlemciyi 5800x3d yapıp, yanına kaliteli bir hava soğutma alınabilir.1.2k kadar bütçe kalıyor ama yüksek bütçeli hava soğutmalardan anlamadığım için önermeyecegim.Onun için konu açmalısın.
Bugün özelleştirip denemiştim, tekrar sağol 10-11 gün boyunca ve devamında forumda aktifim elbet sorarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Talha Sadık
33.500 TL bütçe daha fazlası olmadan, alablileceğim maks verimi alıp upuzun yıllar kullanabileceğim bir sistem önerisi bekliyorum. Bu kadar para yok elimde bi 5 bin az ama toparlayacağım hiç beklemediğim bi yerden para gelecek muhtemelen 11-12si gibi alacağım ama yine de göreyim sistem önerilerini diye konu açıyorum. Teşekkürler

hocam bence çok iyi sistem bu geriye de monitör için epey bütçe kalıyor oyunlar konusunda üzmez istersen bide 240 lık sıvı soğutma alırsın üstüne

Top Bottom