Neler Yeni

3395 Sensörlü mouse tavsiyesi

Merhabalar. Bir süre önce istanbulda neler yapılır diye konu açmıştım buraya çalışmaya geldim gezmek istedim fakat ciddi manada para harcamam gerektiğini farkettim bu parayı bilgisayar ekipmanlarıma harcamaya karar verdim. Elimde hali hazırda BAMF sensörlü bir glorious mouse var sensörü gayet iyi bilenler bilir, fakat sorum şu şimdi ben dareu a950 pro alsam fark hissedilir derecede olur mu?

fark olmaz diyorsanız veya hissetmezsin diyorsanız düz pro yerine 4k HZ olanı alsam bir fark olur mu veya 4k HZ ne kadar farkettirir gerçekten 4k HZ olması bir ayrıcalık olur mu?

oliveforge99

80+ Silver
Fark var mı? Var.
Farkı hisseder misiniz? Evet.
Bunun için ekstra para vermeye değer mi? Bana göre hayır.

yigithandeniz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yigithandeniz
4k modeli kullanıyorum malzeme kalitesini beğenmedim fakat mouse süper yalan yok sanki ofis mousedan gaming mouse yapmışlar gibi malzeme ve tutuş hissiyatı bana böyle hissettiriyor aktif kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
Merhabalar. Bir süre önce istanbulda neler yapılır diye konu açmıştım buraya çalışmaya geldim gezmek istedim fakat ciddi manada para harcamam gerektiğini farkettim bu parayı bilgisayar ekipmanlarıma harcamaya karar verdim. Elimde hali hazırda BAMF sensörlü bir glorious mouse var sensörü gayet iyi bilenler bilir, fakat sorum şu şimdi ben dareu a950 pro alsam fark hissedilir derecede olur mu?

fark olmaz diyorsanız veya hissetmezsin diyorsanız düz pro yerine 4k HZ olanı alsam bir fark olur mu veya 4k HZ ne kadar farkettirir gerçekten 4k HZ olması bir ayrıcalık olur mu?
Kesinlikle a950 pro 4k al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fark var mı? Var.
Farkı hisseder misiniz? Evet.
Bunun için ekstra para vermeye değer mi? Bana göre hayır.
400 TL dongle farkı var dongle i birdaha bulamama şansı olması bir yana 400 TL'ye 2khz dongle vermiyorlar artık değer kesinlikle

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle a950 pro 4k al.

400 TL dongle farkı var dongle i birdaha bulamama şansı olması bir yana 400 TL'ye 2khz dongle vermiyorlar artık değer kesinlikle
hocam 1000HZ mouselar ile 2000HZ arası hissedilir mi
ona cevap verdikten sonra 1000HZ ile 4000HZ arası kesin hissedilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
hocam 1000HZ mouselar ile 2000HZ arası hissedilir mi
ona cevap verdikten sonra 1000HZ ile 4000HZ arası kesin hissedilir mi?
1khz ile 2khz arası çok hissedemesen bile 1 ve 4 arasında hissedersin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
hocam peki bazıları 4khz pc de fps dropa sebep oluyor mouse takılıyor gibi şeyler söylemişler neye göre oluyor bu olay, ben alınca bunları yaşayacaksam iadeyle vs uğraşmamak için almayacağım.
Ne alaka yav. Diyelim öyle bir şey oldu 1kya çekersin 4k dongle'ı da satarsın.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne alaka yav. Diyelim öyle bir şey oldu 1kya çekersin 4k dongle'ı da satarsın.
4k dongle tüm mouseler için uyumlu mu oluyor hocam kablosuz olanlar , mesela arkadaşıma darmoshark m3 aldım ona versem kullanabilir mi

tüm mouseler derken dediğim kategoriyi anladınız herhalde delux m800 pro darmoshark serisi vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
4k dongle tüm mouseler için uyumlu mu oluyor hocam kablosuz olanlar , mesela arkadaşıma darmoshark m3 aldım ona versem kullanabilir mi

tüm mouseler derken dediğim kategoriyi anladınız herhalde delux m800 pro darmoshark serisi vs
Belirli MCU ve mouselar için uyumlu hocam.

Yok farklı hocam.

Belirli MCU ve mouselar için uyumlu hocam.

Yok farklı hocam.
tamamdır hocam onunla başka zaman ilgilenirim , son bir soru sorayım sizi de meşgul etmeyim ,şuan gözüme bir şey çarptı aynı fiyata razer deathadder v3 var focus pro 750IPS lik mouse var ,sizce hangisi alınır?(razer deathadder v3 VS dareu a950 pro 4k eğer razer alınmaz derseniz neden olduğunu söylerseniz birde teşekkürler şimdiden

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,199
İsim
Murat Orhan
tamamdır hocam onunla başka zaman ilgilenirim , son bir soru sorayım sizi de meşgul etmeyim ,şuan gözüme bir şey çarptı aynı fiyata razer deathadder v3 var focus pro 750IPS lik mouse var ,sizce hangisi alınır?(razer deathadder v3 VS dareu a950 pro 4k eğer razer alınmaz derseniz neden olduğunu söylerseniz birde teşekkürler şimdiden
A950 Pro 4k.

V3 kablolu + kaba bir mouse elin çok büyük değilse tercih etmem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
928,854
Üyeler
145,269
Son üye
Zekkum
Top Bottom