Neler Yeni

Öneri + 34" Curved Monitör Önerisi

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
Bütçe
20000
+ 34" Monitör Önerisi 34 - 35 - 36 - 37.5 - 40 - 42 de olabilir. Tabi boyut büyürse ikinci el olarak düşüneceğim.

Monitörü Simracing' e özel kullanacağım başka bir yerde kullanmayacağım. Örneğin F1 22-23, iRacing, Asetto Corsa, ACC. Monitörün enine geniş olması yolu ve araçları görüş açısından online oyunlarda Simracing' te çok önemlidir. Önerileriniz benim için bir altın değerinde olacak dostlar.. :)

Ayrıyeten;

FPS oyunlar için hali hazırda bi tık FPS'e büyük olsa da 27" LG 27GL650F-b monitörüm var. Belki onu da satar 24.5" de alabilirim aynı anda zaman gösterir tabi.

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
mERT

Son düzenleme:

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gigabayt IPS ama Curved değil :( MSI dan çekiniyorum açıkcası bu modele çok olumsuz yorum gelmişti galiba..

Viewsonic gereksiz pahalı gözüküyor..

Var mı başka öneriniz

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
mERT
Gigabayt IPS ama Curved değil :( MSI dan çekiniyorum açıkcası bu modele çok olumsuz yorum gelmişti galiba..

Viewsonic gereksiz pahalı gözüküyor..

Var mı başka öneriniz
Gigabyte viewsonic philips kullandığım markalar aralarında favorim gigabyte oda ips olduğu için curved değil hem ips hem curved olan Asus proart vs var onlarda 5ms falan

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
Gigabyte viewsonic philips kullandığım markalar aralarında favorim gigabyte oda ips olduğu için curved değil hem ips hem curved olan Asus proart vs var onlarda 5ms falan

O halde her türlü Curved VA bakacağım peki MSI sence nasıl normalde direkt atlardım ama çok olumsuz yorum var

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
mERT
O halde her türlü Curved VA bakacağım peki MSI sence nasıl normalde direkt atlardım ama çok olumsuz yorum var

Msi 24 inç monitörünü kullanıyor arkadaşım oda memnun fakat 34inc hakkında fikrim yok onu kendin incelemen lazım istersem bi teknoloji marketine gidip incele bu monitörleri internetten almanı tavsiye etmem ölü pixelsiz olması bence önemli o yüzden gidip alman daha mantıklı

Birde şöyle bir model varmış

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
Msi 24 inç monitörünü kullanıyor arkadaşım oda memnun fakat 34inc hakkında fikrim yok onu kendin incelemen lazım istersem bi teknoloji marketine gidip incele bu monitörleri internetten almanı tavsiye etmem ölü pixelsiz olması bence önemli o yüzden gidip alman daha mantıklı

Birde şöyle bir model varmış

MSI UWQHD Giga WQHD bu QHD bana en çok uyan da MSI gibi Ultra Wide özelliği gerçekten çok iyi aslında Simracing için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,176
Üyeler
141,406
Son üye
hako.rl
Top Bottom