Neler Yeni

30.000-40.000 Arası monitör dahil masaüstü pc

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Harmancı
Bütçe
37500
Sizce şuanda almak mantıklımı beklemeli miyim ve ne önerebilirsiniz teşekkür ederim

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Harmancı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun için kullanacağım , ayrıyeten dükkanımda bilgisayar var ama bunu da eve koyacağım trendyoldan satışlar yapıyorum onları da kontrol ederim tabii ki iş için de kullanacağım yani oyunda genel olarak hepsini oynayabilirim sanırım ayırabileceğim bir kriter yok daha önce çok oyun oynamadım

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Gorkem Yavuz
Oyun için kullanacağım , ayrıyeten dükkanımda bilgisayar var ama bunu da eve koyacağım trendyoldan satışlar yapıyorum onları da kontrol ederim tabii ki iş için de kullanacağım yani oyunda genel olarak hepsini oynayabilirim sanırım ayırabileceğim bir kriter yok daha önce çok oyun oynamadım
%80 oyun %20 iş desek ne kadar doğru olur?

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Gorkem Yavuz
ASUS VG249QM1A modeline bakabilirsin kendim kullanıyorum baya iyi, sorun varsa sorabilirsin ki bence var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet doğru olur sanırım işle pek yoğun olmaz dediğim gibi oyun odaklı bir bilgisayar daha iyi olur sanırım
Peki CS gibi mi yoksa GTA veya RDR gibi oyunlar mı oynayacaksın? Rekabetçi mi hikayeli mi? Bence 240hz 2k bir monitör üst düzey olur, veya 180hz 2k. Eğer yok dersen yazdığım ASUS VG249QM1A alabilirsin 270hz 1080p

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Harmancı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki CS gibi mi yoksa GTA veya RDR gibi oyunlar mı oynayacaksın? Rekabetçi mi hikayeli mi? Bence 240hz 2k bir monitör üst düzey olur, veya 180hz 2k. Eğer yok dersen yazdığım ASUS VG249QM1A alabilirsin 270hz 108
Ben monitör dahil bilgisayar istiyorum masaüstü sanırım başlığı eksik yazdım sende beni yanlış anladın kusura bakma :)

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Eren
Ben monitör dahil bilgisayar istiyorum masaüstü sanırım başlığı eksik yazdım sende beni yanlış anladın kusura bakma :)
All in one ları diyosan ki sade ekran arka kısımda sistem parçaları oluyor tavsiye etmem heleki yüzde 80 oyun diyorsan uzak dur bence bütçenin üstüne çıksanda iyi oyun oynatan bi all-in-one pc alamazsın. Monitör dahil dersen sistem iştemiş olursun yanlış terim hocam fatih terih hocam😁

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Harmancı
All in one ları diyosan ki sade ekran arka kısımda sistem parçaları oluyor tavsiye etmem heleki yüzde 80 oyun diyorsan uzak dur bence bütçenin üstüne çıksanda iyi oyun oynatan bi all-in-one pc alamazsın. Monitör dahil dersen sistem iştemiş olursun yanlış terim hocam fatih terih hocam😁
Pek anladığım şeyler değil kusura bakmayın işte montiör ayrı kasa ayrı olarak normal bir bilgisayar toplamak istiyorum sadece öneriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim :) :D

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Gorkem Yavuz
Yok şuan sadece monitör önerebiliyorum. PC detaylı bakıp sık eleyip sık dokumam lazım ve açıkçası şuan yapamıcam.

MehmetEps

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mehmet Harmancı
Rica ederim efenim iyi geceler dilerim. Gece olup twd izlediğim için size PC öneremiyorum kusuruma bakmayın, öğlen falan olsa önerirdim belki. Unutmazsam yarın bi göz gezdiririm.
Memnun olurum bakabilirsen tekrardan teşekkür ederim görkem sana da iyi geceler :)

Top Bottom