Neler Yeni

Çözüldü✓ 35-38K Leptop Önerisi

egarim

80+
Bütçe
37000
Bütçem 35-38 bin tl zorlarsam belki 40 bin tl olabilir. Hp victus serisini tavsiye etmeyiniz lütfen yorumlarında şikayet edende övende çok falza güven vermedi bana. Amd ve Rtx 3050 veya 4050 ekran kartlarını düşünmüyorum. Rtx 3060 veya 4060 olabilir. Marka olarakta Lenovo, asus ,msi olabilir. Acer ile ilgili hiç bilgim yok pişman mı olurum memnun mu olurum bilmiyorum.
Zamanında Abdullah abinin incelemesini yaptığı bu leptop dikkatimi çekti hala satın alınır mı? soğutması hoşuma gitti. Lenovo konusunda legion serisi üst sekmentmiş, ideapad ile legion arasında fark varmı? ideapad alsam ileride pişman olurmuyum diye kararsızım.

arturo

80+ Silver
Bütçem 35-38 bin TL zorlarsam belki 40 bin TL olabilir. Hp victus serisini tavsiye etmeyiniz lütfen yorumlarında şikayet edende övende çok falza güven vermedi bana. Amd ve Rtx 3050 veya 4050 ekran kartlarını düşünmüyorum. Rtx 3060 veya 4060 olabilir. Marka olarakta Lenovo, asus ,msi olabilir. Acer ile ilgili hiç bilgim yok pişman mı olurum memnun mu olurum bilmiyorum.
Zamanında Abdullah abinin incelemesini yaptığı bu leptop dikkatimi çekti hala satın alınır mı? soğutması hoşuma gitti. Lenovo konusunda legion serisi üst sekmentmiş, ideapad ile legion arasında fark varmı? ideapad alsam ileride pişman olurmuyum diye kararsızım.

egarim

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asus leptop güzelmiş ama tükenmiş.

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
sonlarındaki kodlar farklı (2022)FA507NV-LP023 senin attığına bunu diyor . tükenene ise FA507NV-LP037 bu model sanırım 2023 arasında farklar varmı
asus tuf f15 bulursan onu al intel olsun bence

themack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mikal
Acer önermem dostum modellerin de hangi panel kullandığını göremiyorsun 25ms olan panellerinde ghosting olabiliyor.

Lenovonun panelleri çok kaliteli ama FP cihazları çok yok.

egarim

80+
Acer önermem dostum modellerin de hangi panel kullandığını göremiyorsun 25ms olan panellerinde ghosting olabiliyor.

Lenovonun panelleri çok kaliteli ama FP cihazları çok yok.

Çevremde acer marka kullanan yok bende biraz şüpheyle yaklaşıyorum emin olamadım. Linkini attığım lenovo içindekilere göre pahalı ama soğutması ve ekranı 165hz oluşu performansı hoşuma gitti. Hp victus ve acer 4060 alacağıma lenovo 3060 almak daha mantıklı geldi. Asus tuf almayı isterimde tükenmiş üsteki linklerinde model numaraları hep farklı kafam karıştı.

themack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mikal
Dostum görmüş olduğun üzere tarafsızca link paylaşıyorum sürekli şikayet ettirip kapatıyorlar. Aynı kamera aynı test. Acer bariz şekilde ghosting görünmesine rağmen kapattırıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acer 3ms panelleri tercih etmelisiniz.

Top Bottom