Neler Yeni

25-35k Arası Laptop Önerisi

PNSHER

80+
Bütçe biraz artacak olursa:

Bütçe arttırmaya değecek kalitede bir ürün değil. Thin serisi kalite olarak rakipleri hp victus, asus tuf, acer nitro vb. serilerin çok gerisinde. Ayrıca ekran kartı 45Watt ve soğutmada tek fan kullanılmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, victuslara daha detaylı bakacağım.

Günlük kullanım içi alacağım hocam

Dell hakkında hiç bilgim olmadığı için bakmamıştım bu bilgisayara ben biraz araştırayım bu bilgisayarı.

Bu bilgisayarın bildiğiniz kötü bir yanı var mı?
Bu bütçede 3060 ları direkt gözden çıkartın hocam yoksa paranıza yazık olur.

Farex

80+ Silver
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, victuslara daha detaylı bakacağım.

Günlük kullanım içi alacağım hocam

Dell hakkında hiç bilgim olmadığı için bakmamıştım bu bilgisayara ben biraz araştırayım bu bilgisayarı.

Bu bilgisayarın bildiğiniz kötü bir yanı var mı?

Bütçe arttırmaya değecek kalitede bir ürün değil. Thin serisi kalite olarak rakipleri hp victus, asus tuf, acer nitro vb. serilerin çok gerisinde. Ayrıca ekran kartı 45Watt ve soğutmada tek fan kullanılmış.

Bu bütçede 3060 ları direkt gözden çıkartın hocam yoksa paranıza yazık olur.
Attığım del i7-12700h ve RTX3060 lı 140w. Dell in kalitesini anlatmaya bile gerek yok zaten.

PNSHER

80+

Attığım del i7-12700h ve RTX3060 lı 140w. Dell in kalitesini anlatmaya bile gerek yok zaten.
Sadece servis hizmetinin iyi olması o cihazı almayı mantıklı kılmıyor maalesef. Linkini paylaştığım cihazlardan daha düşük performans sergileyeceği kesin. DLSS 3 avantajından bahsetmiyorum bile.

Farex

80+ Silver
Sadece servis hizmetinin iyi olması o cihazı almayı mantıklı kılmıyor maalesef. Linkini paylaştığım cihazlardan daha düşük performans sergileyeceği kesin. DLSS 3 avantajından bahsetmiyorum bile.
Ben zaten kesinlikle bunu alın bu daha iyi demedim. Sadece senin dediğin şeye göre yorumlayıp cevap verdim.

Top Bottom