Neler Yeni

Çözüldü✓ 35-40 BİN TL ARASI EN İYİ LAPTOP ÖNERİLERİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Eren
Valla arada kaldım ya acerle napıcam bilmiyorum 😬
Eğer ikinci el alma gibi bir düşüncen olursa kendi kullandığım laptopu satıyorum gayet memnunum fakat nakit ihtiyacım var fiyatta az bir şey yardımcı olabilirim ve almadan öncede istediğin testi yapabilirsin profilimde ilanı var

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İhsan Orhanq
Dostum akakçeden baktım da, aynı satıcı n11 de 2 k daha ucuza satıyor.

Fiyat farkı açtı lenovo al geç bence :) kalan para ile de ram i 32 yaparsın ileri de keyfine diyecek olmaz.
dostum selam, bu model acerden 1.5k TL az ve 32 gb ram ve 1tb ssd. en kafama yatan bu şu anlık. ne diyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ikinci el alma gibi bir düşüncen olursa kendi kullandığım laptopu satıyorum gayet memnunum fakat nakit ihtiyacım var fiyatta az bir şey yardımcı olabilirim ve almadan öncede istediğin testi yapabilirsin profilimde ilanı var
ikinci el düşünmüyorum dostum. Antalya'da yaşıyorsan olabilir ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre Eren
dostum selam, bu model acerden 1.5k TL az ve 32 gb ram ve 1tb ssd. en kafama yatan bu şu anlık. ne diyorsun?

Maalesef Antalya'da yaşamıyorum eğer İstanbul da bir tanıdığın varsa halledebiliriz veya ben ürünü kargoya veririm sana sms gelince sende havale yaparsın gibi şeyler olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Furkan Sünney

Çok düşünme kafayı yersin, Hayırlı uğurlu olsun dostum iyi günler de kullan 😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İhsan Orhanq
Al hacı düşünme fazla, çok düşününce alınmıyor 😂😂
sorma hocam kafayı yedim resmen :D acer in 44.5k ya 32 gb ram 1tb ssd li modeli var ama 3k ya değecek bir fark var mı ortada onu düşünmekten kafayı yiyeceğim haha

Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Furkan Sünney
Hacım intele hiç bulaşma, ryzen iyidir eğer farkı kapatırım diyorsan acer an16 yı al geç, fazla gelir diyorsan loq ta işini hayli hayli görür.

Acer an16 ının soğutması efsane süper geri kalan özellikler neredeyse aynı. Ha bunu dedim diye loq a soba muamelesi de yapmayalım. Loq ta da soğutma süper.
Tekrar düşeceğim biraz ama aradaki farkı rahat çıkarabiliyorsan cebinden acer al geç. Yok dersen loq al geç. Bende arada kalıcam bu gidişle 😂😂

Capgras

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Capgras
Acer an16 al geç, baya iyi cihaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İhsan Orhanq
Acer an16 al geç, baya iyi cihaz.
Hacım intele hiç bulaşma, ryzen iyidir eğer farkı kapatırım diyorsan acer an16 yı al geç, fazla gelir diyorsan loq ta işini hayli hayli görür.

Acer an16 ının soğutması efsane süper geri kalan özellikler neredeyse aynı. Ha bunu dedim diye loq a soba muamelesi de yapmayalım. Loq ta da soğutma süper.
Tekrar düşeceğim biraz ama aradaki farkı rahat çıkarabiliyorsan cebinden acer al geç. Yok dersen loq al geç. Bende arada kalıcam bu gidişle 😂😂
Aldım hocam onu. Bitti sonunda teşekkürler herkese<3

PNSHER

80+
Hayırlısı olsun. Moral bozmak istemem ama acer nitro serisi 2 farklı cihaz deneyimlemiş biri olarak tercihim lenovodan yana olurdu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İhsan Orhanq
Bakalım hocam teknolojik aletler biraz şans işi. Ben biraz da yorumlara ve deneyimlere güvenerek aldım umarım sizin yaşadıklarınızı yaşamam. İyi forumlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,839
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom