Neler Yeni

35/40 bin TL monitör dahil sistem

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
SAMET
Hocam öncelikle PC toplamadan fazla anlamıyorum gecemi gunuduzumu katıp çalıştım 40 bine yakın para topladım baya araştırma yaptım PC toplamadan önce ama forum sitelerindeki kadar iyi değildi sizden ricam bana güzel bı sistem onernirmisin 40 bini biraz geçebiklir ekran kartı Nvidia olursa daha iyi olur ama AMD ' de olursa sıkıntı yok yani şimdiden teşekkürler hocam

eren28tr

80+ Platinum
Hocam öncelikle PC toplamadan fazla anlamıyorum gecemi gunuduzumu katıp çalıştım 40 bine yakın para topladım baya araştırma yaptım PC toplamadan önce ama forum sitelerindeki kadar iyi değildi sizden ricam bana güzel bı sistem onernirmisin 40 bini biraz geçebiklir ekran kartı Nvidia olursa daha iyi olur ama AMD ' de olursa sıkıntı yok yani şimdiden teşekkürler hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
SAMET
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:
Kardeşim SSD 1 TB yapıp bu sistemi alayım mı
Bı sorum daha var 2. El sistem almak temiz bişey olsa daha mantıklı değil mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
SAMET
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilmiyorum hocam piyasa düşermi.
Hocam bu sisteme sıvı soğutucu yada güç kaynağı almama gerek varmi
Ben bu sistemi 1tb yapıp 32 gb ram yapıp ömürlük olmasada bı 10 sene götürsün istiyorum 2.5 bin TL farkla sistem 38.5 geliyor

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,349
İsim
Kerem Çavuş
Hocam bu sisteme sıvı soğutucu yada güç kaynağı almama gerek varmi
Ben bu sistemi 1tb yapıp 32 gb ram yapıp ömürlük olmasada bı 10 sene götürsün istiyorum 2.5 bin TL farkla sistem 38.5 geliyor
sistem güzel benim tavsiyem bu ramleri alıp hazır sistemle gelen ramleri de 2. elden satmanız olur , 1.5kya çok rahat satarsınız , bu şekilde çok uzun süreler götürür , psu da yeterli olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
SAMET
sistem güzel benim tavsiyem bu ramleri alıp hazır sistemle gelen ramleri de 2. elden satmanız olur , 1.5kya çok rahat satarsınız , bu şekilde çok uzun süreler götürür , psu da yeterli olur

Hangi PSU almalıyım kardeşim bu sistem 36bin TL'ye değer mi

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765