Neler Yeni

35 k laptop önerisi?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

und12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan
Çoklu Konu, Spam
Bütçe
35000
selamın aleyküm arkadaşlar
35 k kadar gaming laptop ama söyle bir olay her hangi bir mağzdan fiziksel alınması gerekiyor teknosa vatan gibi ailem internet den alınmasına sıcak bakmıyor
bir kaç model buldum bunlar nasıl

bütçe zorlanırsa

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Kadir
selamın aleyküm arkadaşlar
35 k kadar gaming laptop ama söyle bir olay her hangi bir mağzdan fiziksel alınması gerekiyor teknosa vatan gibi ailem internet den alınmasına sıcak bakmıyor
bir kaç model buldum bunlar nasıl

bütçe zorlanırsa
victus 32 gb ram olan versiyonunu al

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz
Linkteki laptoplarıdan birini almayı düşünüyorum, sizde bakın beğendiğiniz olabilir. Listeden tavsiye edecek laptop varsa lütfen belirtin bende alacağım.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Kadir
eğer arka planda uygulamları açık bırakıp oyun oynarsan yetersiz kalabilir 16 örnek discord açıkken ve arkada şarkı dinlerken oyun oynarsan performans az da olsa düşer imkan varsa 32 çok güzel olur ve yakında windows 10 desteği kesilirse 11 de sıkıntı çekmezsin

und12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer arka planda uygulamları açık bırakıp oyun oynarsan yetersiz kalabilir 16 örnek discord açıkken ve arkada şarkı dinlerken oyun oynarsan performans az da olsa düşer imkan varsa 32 çok güzel olur ve yakında windows 10 desteği kesilirse 11 de sıkıntı çekmezsin
hocam o bütçe yetmiyor yetse çok iyi olur da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Linkteki laptoplarıdan birini almayı düşünüyorum, sizde bakın beğendiğiniz olabilir. Listeden tavsiye edecek laptop varsa lütfen belirtin bende alacağım.
https://www.hepsiburada.com/hp-vict...144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00004J64U4 hocam atığın liste de bu güzel de ailem internete sıcak bakmıyor
ikna olursa çok iyi alınabilecek bir sistem

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Kadir

https://www.hepsiburada.com/hp-vict...144hz-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00004J64U4 hocam atığın liste de bu güzel de ailem internete sıcak bakmıyor
aslında buda seni idare eder baya uzun seneler ilerde ram değiştirirsin ve ailene gelirsek de gidip mağazdan alırsanız daha pahalıya gelme ihtimali var hepsi burada güvenilir b,r s,te bende lenovo ideapad mı ne almıştım

Seemore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Şevket Altınöz

İnternetten yüzlerce sipariş vermişimdir, 2 3 defa dışında sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. Zaten bu sorunlarda kısa sürede çözüldü.

und12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hasan
aslında buda seni idare eder baya uzun seneler ilerde ram değiştirirsin ve ailene gelirsek de gidip mağazdan alırsanız daha pahalıya gelme ihtimali var hepsi burada güvenilir b,r s,te bende lenovo ideapad mı ne almıştım
hocam benlik sıkıntı değil de ailem işte ondan yoksa şimdiye alırdım foruma o yüzden yazdım
dediğiniz gibi ssd ve ram yükseltme yapıldığı zaman uzun süre arkama bakmam

İnternetten yüzlerce sipariş vermişimdir, 2 3 defa dışında sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. Zaten bu sorunlarda kısa sürede çözüldü.
aynen öyle de işte aileden dolayı

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Kadir
hocam benlik sıkıntı değil de ailem işte ondan yoksa şimdiye alırdım foruma o yüzden yazdım
dediğiniz gibi ssd ve ram yükseltme yapıldığı zaman uzun süre arkama bakmam

aynen öyle de işte aileden dolayı
yaşın küçük mü

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,676
Üyeler