Neler Yeni

350 Tl mekanik klavye önerir misiniz?

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
Redragon Gamepower a göre çok daha kaliteli ürünler üretiyor Gamepower ın basmama sorunları aşikar
Basmama sorunu switchden kaynaklı hocam rgb klavyelerde benmi yanlış biliyorum? rainbow da durum farklı olabilir.
Çok daha kaliteliden kastınız da nedir hocam hepsi plastik üzerine konulmuş ürünler bu bütçede biri birinden çok daha kaliteli değildir.
Daha yeni bu forumda arkadaşların tavsiyesi üzerine palit 3070 aldım msi gaming x trio yerine abdullah abi MSİ Çok daha iyi olurdu dedi yani birşeyi elinize alıp denemeden net karar vermeyin bende saber kuzenimde ogre var 5 aydır sorun yaşamadı kullanıma göre red dragonda da olacaktır diyeceklerim bukadar.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Basmama sorunu switchden kaynaklı hocam RGB klavyelerde benmi yanlış biliyorum? rainbow da durum farklı olabilir.
Çok daha kaliteliden kastınız da nedir hocam hepsi plastik üzerine konulmuş ürünler bu bütçede biri birinden çok daha kaliteli değildir.
Daha yeni bu forumda arkadaşların tavsiyesi üzerine palit 3070 aldım msi gaming x trio yerine abdullah abi MSİ Çok daha iyi olurdu dedi yani birşeyi elinize alıp denemeden net karar vermeyin bende saber kuzenimde ogre var 5 aydır sorun yaşamadı kullanıma göre red dragonda da olacaktır diyeceklerim bukadar.
Ben sadece en doğru tavsiyeyi vermeye çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun hani tek tek renk atıyon tuşlara o varmı
Maalesef yazılımı yok benim bildiğim

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
Ben sadece en doğru tavsiyeyi vermeye çalışıyorum

Maalesef yazılımı yok benim bildiğim
Bende arada çok fark olmayacağını söylemeye çalışıyorum hocam kesin bir dille alma riske atma dediğiniz klavye;
Deri bilek desteği Red dragon da yok
Multimedya tuşları Red dragonda yok
Metal plaka Red dragonda yok
Numpad var ogre de red dragonda yok.
İkisi de otutemu switch ve buna rağmen kesin bir dille alınmaz diyorsunuz katılmıyorum.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
olsaydı direk alırdım 420 TL iyi fiyat
Redragonun diğer ürünlerine bak onlarda uygun

Bende arada çok fark olmayacağını söylemeye çalışıyorum hocam kesin bir dille alma riske atma dediğiniz klavye;
Deri bilek desteği Red dragon da yok
Multimedya tuşları Red dragonda yok
Metal plaka Red dragonda yok
Numpad var ogre de red dragonda yok.
İkisi de otutemu switch ve buna rağmen kesin bir dille alınmaz diyorsunuz katılmıyorum.
Gamepower şikayet var da basmama sorunları ile dolu ben şahsen 300-400 tl verdiğim klavye 5 ay sonra basmazsa sinir krizi geçiririm büyük ihtimal

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
Redragonun diğer ürünlerine bak onlarda uygun

Gamepower şikayet var da basmama sorunları ile dolu ben şahsen 300-400 TL verdiğim klavye 5 ay sonra basmazsa sinir krizi geçiririm büyük ihtimal
Hocam satış rakamları red dragona göre çok fazladır ve buna bağlı sorun yaşayanda fazladır şöyle diyim.
Red dragon 100/5
Game power 5000/500 Gibi çoğu zaman bunu da atlıyorsunuz neyse arkadaş yazılanlara göre kendisi karar versin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Emre
Evet Aklım karıştı :) Gamepower hala sorunlu olsada bana iyi geliyor ya anlamadım

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Hocam satış rakamları red dragona göre çok fazladır ve buna bağlı sorun yaşayanda fazladır şöyle diyim.
Red dragon 100/5
Game power 5000/500 Gibi çoğu zaman bunu da atlıyorsunuz neyse arkadaş yazılanlara göre kendisi karar versin.
Benim arkadaşlarımın arasında da saber kullanan var klavyede sol ctrl basmıyor

Evet Aklım karıştı :) Gamepower hala sorunlu olsada bana iyi geliyor ya anlamadım
O zaman al ne diyelim hayırlısı olsun

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,320
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,623
İsim
Enes Koç
1 ay sonra basmama sorunu yazarım tşk
Kanka aynı switch normal şekilde kullanırsan olmaz istanbulda yaşıyorsan ben sana switch deririm değişirsin korkma yani sırf basmama sorununu kafana takma 5 dk da düzeltilen bir şey garantide yapıyor al geç :)

Top Bottom