Neler Yeni

3500-4000 TL SİSTEM ÖNERİSİ YARDIM

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Eren alıç
Arkadaşlar CS:GO ve Pubg oynayan biriyim. Bu iki bilgisayar arasında kaldım. Siz hangisini önerirdiniz? Teşekkürler. Başka önerileriniz varsa lütfen söyleyin konuya çok hakim değilim

Mehmet Akif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Akif İnandı

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Kesinlikle Teknobiyotik E2.5 daha iyi bir sistem.
Yalnız o sistemde 1 TB harddisk yerine 240GB SSD kullanmak daha mantıklı olur. Sistem özelleştirme bölümünden harddiski çıkartıp 240GB ssd eklediğinde yine aynı fiyata geliyor. Günümüzü oyunları ve uygulamaları için 240GB yetersiz gelecektir, ileride ekstra bir depolama eklemesi şart. Ya da şimdi 480GB SSD de alabilirsin. O zaman fiyat 4174 TL oluyor, almışken iyisini almakta fayda var :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Eren alıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teknobiyotikteki Colorful ekran kartının adını daha önce hiç duymadım. İnternette de satışını göremedim en büyük soru işareti o benim için. Ve yanlış görmediysem direct 9 u destekliyor. Bu çok önemli bir şey mi?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Teknobiyotikteki Colorful ekran kartının adını daha önce hiç duymadım. İnternette de satışını göremedim en büyük soru işareti o benim için. Ve yanlış görmediysem direct 9 u destekliyor. Bu çok önemli bir şey mi?
Colorful kötü bir marka değil, yurt dışında tanınan bir marka. Sadece ülkemizde pek duyulmadığı için bir miktar ön yargıyla yaklaşılıyor.
DirectX 9 bir yazılım, kafana takma :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Eren alıç
2-3 gün içinde Teknobiyotikteki bilgisayarı alacam galiba. Teşekkürler ?

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,816
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
Discord
Emir Aydın#8540
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Eren alıç
Arkadaşlar Unlostun Eco V2 si gözüme çarptı. Ekran kartını yükseltip almak mantıklı mı? Yoksa Teknobiyotik E2.5 alacam

Umutt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut simsek
Benimd3 kafamda soru isaretleri var ama colorfulun turkiyese satisi yok oyuzden gormemissindir aliexpresste fln sikca alinan bi kart hatta abdullah abide bu markayla video cekmisti zamaninda

Mertcanok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert canok
Arkadaşlar CS:GO ve Pubg oynayan biriyim. Bu iki bilgisayar arasında kaldım. Siz hangisini önerirdiniz? Teşekkürler. Başka önerileriniz varsa lütfen söyleyin konuya çok hakim değilim

Size bu sistemi öneririm ve csgo da ortalama 200 fps alabilirsiniz. fazlasıyla memnun kalırsınız.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,706
Üyeler
149,769
Son üye
thefroq2
Top Bottom