Neler Yeni

3500 TL monitör önerisi | IPS vs TN

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
John Karga
Bütçe
3500
Merhaba, geçenlerde konu açmıştım yine ne kadar oldu bilmiyorum. En son karar olarak ASUS VG249Q1A monitör almıştım ve ölü piksel sorunu çıktığı için iade ettim. İadem bugün kabul edildi, uğraştırmadan kabul ettiği için vizyon bilgisayara teşekkür ederim ayrıca. Şimdi tekrardan aynı monitörü mü alsam yoksa LG 24gn600-b monitörü mü alsam sizlerin tavsiyelerini bekliyorum. Bu arada daha önce hiç IPS kullanmamıştım da hep TN kullandım. Ekran çok parlak geldi bana gözü yoruyor falan diye yazılan yazılarda var IPS paneller için. Ben 12 saatten fazla ekran karşısında kalıyorum. TN panele mi yönelsem diye bir düşünce var aklımda siz ne dersiniz?

Bütçem kesin değil ama 3500 üstüne çıkmazsa iyi olur.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Buğra Çorbacı
Merhaba, geçenlerde konu açmıştım yine ne kadar oldu bilmiyorum. En son karar olarak ASUS VG249Q1A monitör almıştım ve ölü piksel sorunu çıktığı için iade ettim. İadem bugün kabul edildi, uğraştırmadan kabul ettiği için vizyon bilgisayara teşekkür ederim ayrıca. Şimdi tekrardan aynı monitörü mü alsam yoksa LG 24gn600-b monitörü mü alsam sizlerin tavsiyelerini bekliyorum. Bu arada daha önce hiç IPS kullanmamıştım da hep TN kullandım. Ekran çok parlak geldi bana gözü yoruyor falan diye yazılan yazılarda var IPS paneller için. Ben 12 saatten fazla ekran karşısında kalıyorum. TN panele mi yönelsem diye bir düşünce var aklımda siz ne dersiniz?

Ips panel daha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ips panel daha
Pardon bu değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
John Karga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ips panel daha

Pardon bu değil
Tavsiye için teşekkürler. VA panel hiç düşünmüyorum.

Bugra5211

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Buğra Çorbacı
Ips panel daha

Pardon bu değil
Aslında va panel de iyi( msi). Ama ben ips paneli öneriyorum(asus)

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
John Karga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pardon bu değil
Hocam VG249Q1A ile aynı sadece ayağı farklı değil mi bu modelde?

Swerv

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Efe Kırmaz

IPS panel tercih edin, pişman olmazsınız.

Ahmet ER

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
ahmet er
tn panel olarak asus vg248qg modelini önerebilirim 165 hz 0.5 ms özellikleri fiyatına göre güzel
ıps panel olarak asus vp259qr modelini önerebilirim 165 hz 1 ms özellik fiyatına göre güzel
asus monitörlerde 3 yıl garanti olması ayrıca güzel

Top Bottom