Neler Yeni

Rehber 3500 TL Sistem Toplama Rehberi

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Herkese selam dostlar, bugün sizlere @rdeMStakeN'ın yardımlarıyla hazırladığım sistemi tanıtacağım. Öncelikle bu bütçelerde genellikle APU sistem ya da Ryzen 3 1200+ RX 560'lı sistemler bulunuyor fakat biz hiçbir bileşenden kısmadan en Fiyat/Performans sistemi toplayacağız. Hatalarım olduysa affola...
İşlemci:
Anakart:
RAM:
Power Supply:
Kasa:
SSD:
Patriot Burst PBU240GS25SSDR 2.5” 240 GB SATA 3 SSD 259,00 TL yerine 249,99 TL
Ekran kartı:
Hepsi toplamda 3520 TL tutuyor.
NOT: Ekran kartı alırken test yapın. Satıcıyı tanımadığım için ne yaptığını ya da nasıl kullandığını bilmiyorum. Pazarlık yapmayı unutmayın! GeT açılabileceğini söylediği için bu ilanı seçtim, bölgenizde daha ucuza bulabilirsiniz.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Sistemin eksilerini ya da rehber hazırlarken yaptığım hataları söylerseniz sevinirim. Herkese iyi günler...

Son düzenleme:

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Herkese selam dostlar, bugün sizlere @rdeMStakeN'ın yardımlarıyla hazırladığım sistemi tanıtacağım. Öncelikle bu bütçelerde genellikle APU sistem ya da Ryzen 3 1200+ RX 560'lı sistemler bulunuyor fakat biz hiçbir bileşenden kısmadan en Fiyat/Performans sistemi toplayacağız. Hatalarım olduysa affola...
İşlemci:
Anakart:
RAM:
Power Supply:
Sistemin geri kalanı yok. :D

firat sobutay

80+ Platinum
En İyi Cevap
49
İşlemci ve anakart var sadece ve RAM yerine yine anakart var.
İşlemci:
Anakart:
RAM:
Power Supply:

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
İşlemci:
Anakart:
RAM:
Power Supply:
Hocam anakart ve işlemci var sadece

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bune lan :D
sistem yok ram yok

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Sistem mi? Sistem ne arar la bu konuda.

Artist ne arar la bazarda - YouTube

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
Böyle bir sistem toplayıp hiçbir şey oynamamaktansa az daha dişini sık xbox series s al artı olarak xbox game pass al tüm yen nesil oyunları oyna :)

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
sistemin geri kalanı: ben kaldım kardeş ben kaldım.

Top Bottom