Neler Yeni

350tl ye kadar mouse pad önerisi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
aqua > lethal > longteng > glorious > çakma razer > qck
Mesaj otomatik birleştirildi:

en ideal kalınlık 4mm'dir eğer mousepad yumuşak kumaştan yapıldıysa 4mm kalınlığa sahip mousepadler çok hızlı kayar örn. endgame mpc450. eğer esnek kumaştan yapıldıysa 4mm kalınlıkta kontrollü şekilde kayar glorious longtengden biraz daha hızlı bir mousepad ama en önemli şey hız değil mouseyi iyi tutması o yüzden sana önerim longteng alman
Attığım linktekini biri gerçek long tengle kıyaslıyor hiçbir fark olmadığını söylüyor 329da iyi fiyat bence sizce desenli mi düz siyah mı?

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Attığım linktekini biri gerçek long tengle kıyaslıyor hiçbir fark olmadığını söylüyor 329da iyi fiyat bence sizce desenli mi düz siyah mı?
evet gerçek longtengle aralarında fark yok tek fark tiger longtengin kaplaması daha kaliteli.
kumaşları vs. aynı tigerda desen değiştikçe kumaşta değişiyor mesela mavi tigerla kırmızı tiger arasında dokuma farkı var ama klassede öyle bir durum yok bütün klasseler kırmızı tigerın replikası o yüzden beğendiğin deseni alabilirsin ben düz kırmızı seçerdim özel bir sebebi yok sade renkler daha çok hoşuma gidiyor

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
evet gerçek longtengle aralarında fark yok tek fark tiger longtengin kaplaması daha kaliteli.
kumaşları vs. aynı tigerda desen değiştikçe kumaşta değişiyor mesela mavi tigerla kırmızı tiger arasında dokuma farkı var ama klassede öyle bir durum yok bütün klasseler kırmızı tigerın replikası o yüzden beğendiğin deseni alabilirsin ben düz kırmızı seçerdim özel bir sebebi yok sade renkler daha çok hoşuma gidiyor
Siparişimi verdim hayırlı geceler.

Top Bottom