Neler Yeni

35k full sistem öneriniz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hamka
Bütçe
35000
Merhaba arkadaşlar başlıktaki gibi 35k bütçem var. 2-3 artar azalır fark etmez bana full bir sistem toplamak istiyorum. Monitör klavye mouse her şey dahil olsun PC toplamadan pek anlamıyorum ama hikayeli ve aksiyon oyunları oynuyorum. Buna uygun güzel beni 4-5 yıl götürecek bir sistem toplamanızı istiyorum. Dediğim gibi şuan elimde hiçbir şey yok full set halinde toplarsanız çok sevinirim.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
------

2 farklı sistem, üstteki 36.200 TL, alttaki 34.160 TL üstteki sistem biraz daha uzun ömürlü DDR5 sistemdir alttaki sistem de parça olarak üsttekinden daha iyidir monitörlerde de üstteki FHD 1080p, alttaki QHD 2K monitördür, IPS panel VA panele göre daha iyi görsel sağlar ve ghostingi genel olarak daha azdır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hamka
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
------

2 farklı sistem, üstteki 36.200 TL, alttaki 34.160 TL üstteki sistem biraz daha uzun ömürlü DDR5 sistemdir alttaki sistem de parça olarak üsttekinden daha iyidir monitörlerde de üstteki FHD 1080p, alttaki QHD 2K monitördür, IPS panel VA panele göre daha iyi görsel sağlar ve ghostingi genel olarak daha azdır.
Dostum aslında benim bütçeyi babam karşılayacak bu yüzden internet üzerinden değilde mağazadan alacağımızı düşünüyorum sence mağaza ile internet arasında çok fiyat farkı var mıdır

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Genel olarak mağaza fiyatlandırması pahalı oluyor eğer gidebiliyorsanız mağazaya gidip mağaza içerisinde bu sistemi almak istediğinizi söyleyebilirsiniz internetten almayı düşünürseniz eğer nadirliğe yakalanmazsanız sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Hamka
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Genel olarak mağaza fiyatlandırması pahalı oluyor eğer gidebiliyorsanız mağazaya gidip mağaza içerisinde bu sistemi almak istediğinizi söyleyebilirsiniz internetten almayı düşünürseniz eğer nadirliğe yakalanmazsanız sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Teşekkürler hocam değerlendirecegim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom