Neler Yeni

Çözüldü✓ 3bin tl klavye mouse kulaklık önerisi

Osezi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Yusuf Yalçın
Bütçe
3000
Dostlarım yakın zamanda bir sistem almaya karar verdim bütçem 30bin tl herhangi bir sistem toplama bilgim olmadığı için bir siteden hazır sistemlerden almaya karar verdim ve 22.2bin TL'ye bir sistem almayı kararlaştırdım. Ardından bir monitör seçtim bu monitör Asus TUF V27AQ geriye 2.300tl kalıyor bunları aldığımda fakat bütçemi birazcık esnetip 3.000tlye çıkabiliyorum bir klavye mouse ve kulaklık seçemedim yardımcı olur musunuz?

Aradığım özellikler
- Aynı marka olmaları çünkü yazılımsal açıdan karmaşıklık olmasını istemiyorum

NotGonna

80+ Bronze
Dostlarım yakın zamanda bir sistem almaya karar verdim bütçem 30bin TL herhangi bir sistem toplama bilgim olmadığı için bir siteden hazır sistemlerden almaya karar verdim ve 22.2bin TL'ye bir sistem almayı kararlaştırdım. Ardından bir monitör seçtim bu monitör Asus TUF V27AQ geriye 2.300tl kalıyor bunları aldığımda fakat bütçemi birazcık esnetip 3.000tlye çıkabiliyorum bir klavye mouse ve kulaklık seçemedim yardımcı olur musunuz?

Aradığım özellikler
- Aynı marka olmaları çünkü yazılımsal açıdan karmaşıklık olmasını istemiyorum
Deathadder v2 ve blackshark v2 x sart bence ya da viper de olur mouse klavye blackwidow v3

Eren_Y

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Eren Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
oyun yardım pc toplama vb.
Instagram
https://www.instagram.com/m_upt.eren/
Steam
https://steamcommunity.com/id/jiqitter/
Twitter
hamdieren10
Discord
Capon#5386
corshair void elite corshair k68 mouse a kendin karar ver hocam (k68 i kendim kullanmıştım void elite dan elbette daha iyi hatta kendi markasında bile vardır pek bilgim yok tasarımı hoşuma gittiği için ve kullanan birçok kişi gördüğüm için senin kriterlerine uygun diye yazdım) mouse olarak zowie alırdım ben :) öneri tabi ki

NotGonna

80+ Bronze
corshair void elite corshair k68 mouse a kendin karar ver hocam (k68 i kendim kullanmıştım void elite dan elbette daha iyi hatta kendi markasında bile vardır pek bilgim yok tasarımı hoşuma gittiği için ve kullanan birçok kişi gördüğüm için senin kriterlerine uygun diye yazdım) mouse olarak zowie alırdım ben :) öneri tabi ki
öneriler kötü degil ama arkadaş çözüldü yapmış zaten hocam ki razer daha mantıklı bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,076
Üyeler
155,514
Son üye
arddacsknn
Top Bottom