Neler Yeni

Çözüldü✓ 3k Bütçe İle Masa Öneri̇leri̇ni̇zi̇ Bekli̇yorum

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Fotoğrafını attığın masanın çekmeceli kısımları İkea'da satılıyor üstüne yine İkea'dan tabla alıp koyuyorsun.
hocam o şekilde minimum fiyatı 4200 TL tutuyor bütçemin çok üstünde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

farklı ölçü ve renk seçenekleri vardı ama bulamadım
evidea
arkadaşta aynı masayı atmış sizden önceki yorumda, sanırım bunu alıp deneyeceğim.

BerkW

80+ Bronze

arkadaşta aynı masayı atmış sizden önceki yorumda, sanırım bunu alıp deneyeceğim.
hocam bu masayı bende aldım yaklasık 7-8 cm kısa geldi yıl bası almıstım 200 tl civarına

hocam bu masayı bende aldım yaklasık 7-8 cm kısa geldi yıl bası almıstım 200 TL civarına
masa cok güzel ve sağlam bu arada bakabilirsiniz

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar tavsiyeniz üzerine ürünü biraz araştırdım. Kullanıcı yorumları güzel ve gerçek ürün fotoğraflarından atlantik çam modelini beğendim.
Çarşamba günü hepsiburadadan 779 TL'ye satın aldım. İyi ki almışım bugün geldi ürün kurulumunu yaptım. Güncel fiyatı 1465 TL olmuş bu arada. Neredeyse 2 katına çıkmış, tam zamanında almışım. İlginiz için teşekkür ederim. :blobdance:

Aynı kasa ve yanında 32 inç monitörle kullanıyorum bu masayı.Altına çekmeceli bişeyler istersen ikeadan bakıp ekleyebilirsin.
Fotoğrafını attığın masanın çekmeceli kısımları İkea'da satılıyor üstüne yine İkea'dan tabla alıp koyuyorsun.

farklı ölçü ve renk seçenekleri vardı ama bulamadım
evidea
hocam bu masayı bende aldım yaklasık 7-8 cm kısa geldi yıl bası almıstım 200 TL civarına

masa cok güzel ve sağlam bu arada bakabilirsiniz

Shaco

80+ Bronze

Arkadaşlar tavsiyeniz üzerine ürünü biraz araştırdım. Kullanıcı yorumları güzel ve gerçek ürün fotoğraflarından atlantik çam modelini beğendim.
Çarşamba günü hepsiburadadan 779 TL'ye satın aldım. İyi ki almışım bugün geldi ürün kurulumunu yaptım. Güncel fiyatı 1465 TL olmuş bu arada. Neredeyse 2 katına çıkmış, tam zamanında almışım. İlginiz için teşekkür ederim. :blobdance:
Hayırlı olsun. İşine yaradıysa cevabımı en iyi cevap olarak işaretleyebilirsin :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
güle güle kullan dostum

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,597
Üyeler
154,959