Neler Yeni

3K bütçeli kablosuz mouse

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,785
İsim
Emir

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ömer
Üstteki vgn mouse u kullanıyorum güzel

Farukko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Faruk özden
2 senedir Corsair Katar Pro Wireless kullanıyorum. Bugün MediaMarkt'ta RAZER Basilisk V3 X Hyperspeed Kablosuz Mouse Siyah bunu denedim ve ele oturuşu falan çok hoşuma gitti. Bu model beni biraz cezbetti ama bu fiyat bandında daha iyisi var mıdır? Pek bilgim yok o yüzden size sorayım dedim. Kablosuz istiyorum.
https://l24.im/rTgu bunu kullanıyorum superlight ile ağırlık dışında hiç bir fark yok 20 gram fark var bence gayet iyi mouse hemde değişe bilir makro tuşlarıyla sağ ve sol el için rahatlıla kullanabiliyorsun

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
762
İsim
kadir akyel
Sen bu çoluk çocuğa bakma razer viper v2 pro al adam gitmiş fason çin mouse'si ni atıyor her şey sensör değil. gecikem tuşlar vs vs adamın biri çok güzel anlatıyordu ingilizcen varsa yurt dışı mouse incelemelerine bakmanı öneririm

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
Draq123
Sen bu çoluk çocuğa bakma razer viper v2 pro al adam gitmiş fason çin mouse'si ni atıyor her şey sensör değil. gecikem tuşlar vs vs adamın biri çok güzel anlatıyordu ingilizcen varsa yurt dışı mouse incelemelerine bakmanı öneririm
vgn mi fason :pepega:
Mesaj otomatik birleştirildi:

başka konuda delux marka mouse önerip vgn ye fason demen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,385
Üyeler
141,969
Son üye
Cihan Özdemir
Top Bottom