Neler Yeni

4 gündür hastayım nasıl iyileşirim hemen

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Merhaba. 4 gündür falan hastayım. Aile hekiminin yazdığı antibiyotik ve soğuk algınlığını 3 gündür kullanıyorum.
Bana mısın demiyor.
Tenim sürekli soğuk, böbrek bel tarafı ağrıyor yani bir kırıklık var, enerjim yok. Bir de sürekli ama sürekli geçmeyen mide bulantısı. Doktor mide bulantısı ilacı da yazmadı.

Normalde antibiyotik ve soğuk algınlığı 2 günde iyi ederdi beni ama kaç gündür iyi olamadım. Öneriniz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
Sanmam birinin önerisi olacağını forumda doktor yok herhalde birdaha git doktora açıkla fayda etmiyor de bişeyler yapar

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanmam birinin önerisi olacağını forumda doktor yok herhalde birdaha git doktora açıkla fayda etmiyor de bişeyler yapar
Doktor uyuzun teki ya. Diğer doktorlarda boşluk olmadığı için değiştiremiyorum da.
Her mevsim geçişinde hastalanırım. Fixtir bu.
Yazdığı ilaç belli. Sefaklor.

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
Merhaba. 4 gündür falan hastayım. Aile hekiminin yazdığı antibiyotik ve soğuk algınlığını 3 gündür kullanıyorum.
Bana mısın demiyor.
Tenim sürekli soğuk, böbrek bel tarafı ağrıyor yani bir kırıklık var, enerjim yok. Bir de sürekli ama sürekli geçmeyen mide bulantısı. Doktor mide bulantısı ilacı da yazmadı.

Normalde antibiyotik ve soğuk algınlığı 2 günde iyi ederdi beni ama kaç gündür iyi olamadım. Öneriniz var mı?
c vitamını al antibiyotik boş iş eğer klimadan hava değişiminden ya da vantilatör vs ile olduysa birebir. 1 hafta önce ben oldum grip burnumdan su akıyordu. normalde sarı akıntıya dönüşüyordu biliyorsundur c vitamını yazdı 1-2 günde kendime geldim ve sarı akıntı da olmadı

phopshen

80+ Bronze
Bana mısın demiyor.

Bana da olmuştu. Acilde serum vursunlar düzelmiştim bi güne

onuridvan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Onur Rıdvan Kaya
Doktor geniş spektrumlu bi antibiyotik yazmış yapılması gerekeni yapmış, eğer mide bulantınız yüzünden aşırı derecede çıkarmıyor ve fazla dehidrate kalmıyorsanız bulantı ilacı da tavsiye edilmez, ayrıca antibiyotik kutusunu tamamen bitirmeden bırakmayın iyileşmek için bu önemli. Ona rağmen iyileşmezseniz tekrar gidin doktorunuza, şu an neden iyileşmedim demenin bir faydası yok maalesef :(

BugiBlack

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Buğra Siyah
kankam direk acile gidebilirsin istersen orada bir serum vururlar o seni iyi edebilir

DarkNest

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
Emre Özata
İlgilendiği Kategoriler
Sanal Güvenlik
Discord
darknest35
Geçmiş olsun hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam doktora gittinizmi hiç

Golf 4 R32

80+ Silver
Bi tane dil altı hapı var küçücük internetten bakıyım bulursam söylerim bulamazsam eve gidince söylerim.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,010
İsim
Abdullah Aydoğdu
Şu an etrafımda çok hasta kişi var. Soğuk algınlığı geçiriyor gibi çoğu. Artık mevsim geçişinden midir yoksa çinliler yeni bir hayvanı mangal mı yaptı bilemem.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,065
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Nane Limon kaynat klasiktir ancak etkilidir

Golf 4 R32

80+ Silver
Yazmadan önce baksaydım keşke buldum hemen :d
Adı metpamid dil altı hapı zaten eridikten yarım saat sonra yemek yememi söylemişti benim doktor.

TİTAN.

80+ Platinum
Bana mısın demiyor.

Kendine serum yaptırmayı deneyebilirsin atom serumu tarzında
Bitkisel yöntemler dene
Boğazını kurutma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,896
Üyeler
156,853
Son üye
efsanebrt