Neler Yeni

Kararsız bir şekilde hastayım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
3 gün öncesinde hafiften vücudumda bir kırıklık hissi vardı.
Dün böyle tenim buz gibiydi. Ama yine hal takat vardı.
Bugün ise kötüyüm. Sürekli tuvalete gidiyorum. İdrar ve dışkı bakımından boş durmuyorum.
Kolumun pazı tarafı yani dirsek üstü tarafı buz gibi. Aynı şekil ayaklarım da buz gibi.
Kafa ve boyundan ateşim 36.9 (Allah'ın işine bak la. Ateşim sadece 0.3 derece oynamış ve enerji pert)

Asıl soruna geliyorum. İntihar etmek istiyorum. Şimdi arkadaşlar ben EKT yani halk arasında elektroşok (beyne düşük akımlarla elektroşok verme) alıyorum. Demek istediğim ağır majör depresyon hastasıyım. Yani artık doktor EKT'ye karar kıldı. Şimdi benim enerjim soğuk algınlığından dolayı düşük ya ve benim intihar isteğim artık böyle kronikleşmiş. Yani iğne batsa intiharı düşünüyorum. Normal değil ha, böyle ciddi ciddi plan yapıyorum. Yani bedenimde en ufak bir zayıflık hissedeyim vücudum hemen kendini imha moduna geçiyor.

Başlıkta yazan kararsız hastalık şu, böyle yatalak olmadım ama böyle süper enerjik de değilim. Modum bir anda yükseliyor bir anda düşüyor.
Evde antibiyotik, soğuk algınlığı, C vitamini ne varsa dayadım.

Ne yapabilirim:
  • a. Bu soğuk algınlığının verdiği halsizlik nasıl geçer?
  • b. Bedenim halsiz düştüğü için kronik olarak intiharı düşünüyor. Yani atıyorum X marka bir SSD %100 sağlıktan %99'a düştüğünde direkt gerisin geri düşüyor ya bende de öyle. Hani bu depresyon illeti öyle bir şey ki kontrol sizde değil. Beyin "yeter artık bu Dünya'daki aptalları mı çekeceğim?" diyor sürekli intihara yönlendiriyor beni.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Olcay akbulut
intihar zayıflıktır, çözüm değildir, sorunlardan kaçış için son çare değildir.

İnsanları sevmiyorsan asosyal ol, ben öyle yapıyorm kafa rahat

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
intihar zayıflıktır, çözüm değildir, sorunlardan kaçış için son çare değildir.

İnsanları sevmiyorsan asosyal ol, ben öyle yapıyorm kafa rahat
Konu o değil. Soğuk algınlığım geçip fiziksel enerjim artsa buj direkt psikolojime de vuruyor. Nasıl direkt iyileşirim?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Olcay akbulut

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beslenmen nasıl gün içi neler yiorsun
Kötü ya. Annem ne yaparsa yiyorum. Kahvaltıda çeyrek ekmeğin yarısı kadar peynir yiyorum. Gün içinde sadece 1 öğün yiyorum. Ama duygu durumum yüksekse öğün sayım artıyor.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,240
İsim
Olcay akbulut
Kötü ya. Annem ne yaparsa yiyorum. Kahvaltıda çeyrek ekmeğin yarısı kadar peynir yiyorum. Gün içinde sadece 1 öğün yiyorum. Ama duygu durumum yüksekse öğün sayım artıyor.
dengeli beslen kafanı rahatlatıyorsa abur cuburdan kaçınma ama azıtmada

Aquamen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
221
İsim
ibrahim demir
konu dışı neden değil bu konu?

Leaden_Viever

80+ Bronze
her zaman bu tarz konular açtığı için olabilir mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Leaden_Viever

80+ Bronze
sağlık ile ilgili ne var?
kaçırdım mı online doktorluk hizmeti mi veriliyor?
doktora gitmek yerine konu açmak
Doktora gitsin serum yapar 1 2 gün iyisin ondan sonra gene kötü tekrar gidersin. Adam gitmiştir zaten doktora önerimizi soruyor ameliyat yapacak halimiz yok

Top Bottom