Neler Yeni

40 Netle başlayıp 1 yılda derece gelirmi? (Eşit Ağırlık)

Green MAN

80+ Bronze
Şu an TYT 40-45 net civarı yapıyorum ve ilk 20k istiyorum düzenli bir çalışmayla bu netlerimi 2 katına çıkartabilirmiyim 1 yılda.
Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.
Bir de birkaç sorum olacak sizlere cevaplarsanız sevinirim :
1- Günde kaç saat çalışmalıyım (şu an 4-5 saat sizce arttırmalı mıyım?)
2- Haftada 1 deneme yeterli mi?
3- İstediğim şey çok ütopik mi? 🥺

Techno08

80+ Gold
Yapabilirsin düzgün çalışırsan. Çok çalış demedim farkındaysan düzgün çalış. Ben tam beceremedim bunu ama sen yapabilirsin, ağırlık olarak matematik ve Türkçeye ver

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,825
İsim
kadir
Günde 4-5 saat verimli çalışmayla TYT netini 1 yıl sonunda rahatlıkla 40'dan 100'e çıkarırsın diye düşünüyorum. İlk 500'e girersin :)

Green MAN

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapabilirsin düzgün çalışırsan. Çok çalış demedim farkındaysan düzgün çalış. Ben tam beceremedim bunu ama sen yapabilirsin, ağırlık olarak matematik ve Türkçeye ver
Teşekkürler cevabın için ağırlığı TYT ve AYT matematik üzerinde durduruyorum genelde 4 saat matematik 1 saat diğerleri.

Green MAN

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Günde 4-5 saat verimli çalışmayla TYT netini 1 yıl sonunda rahatlıkla 40'dan 100'e çıkarırsın diye düşünüyorum. İlk 500'e girersin :)
Hocam bana daha önce hiç kimse böyle dememişti inanın sözleriniz benim için motivasyon kaynağı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hiç salmadan her gün düzgün çalışırsan imkansız değil ama zor.
Öneri veya taktikleriniz varsa dinliyebilirim. :)

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,825
İsim
kadir
Hocam bana daha önce hiç kimse böyle dememişti inanın sözleriniz benim için motivasyon kaynağı.
Yapılamayacak bir şey değil. 35-35 TM yapsan bile ilk 20K'ya girersin diye düşünüyorum. Biraz da Sosyal ve Fen yapmak lazım tabii.

Green MAN

80+ Bronze
Yapılamayacak bir şey değil. 35-35 TM yapsan bile ilk 20K'ya girersin diye düşünüyorum.
İnşallah hocam, elimden geleni yapacağım İnşallah.

Yapabilirsin, Türkçe ve Matematik dışında Edebiyat a önem ver. 20 net Edebiyatta ilk 100k demek.
Şu anda edebiyata pek bakmadım ama son aylara bırakma gibi bir niyetimde yok en kısa sürede başlayacağım. Teşekkürler tavsiye için.

Biraz da Sosyal ve Fen yapmak lazım tabii.
Kesinlikle hocam, sizce fene ne zaman başlamalıyım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,303
Üyeler
150,848
Son üye
Akperem.agn
Top Bottom