Neler Yeni

400-600 TL GAMEPAD ÖNERİSİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
Selamlar arkadaşlar, sizler de biliyorsunuz ki bu fiyatlara 2. el de bile orijinal yok, kendi kolum sürekli kendi kendine titremesi ve L1 R1 üstüne pas tuşu içine gömüldüğü için yeni kol alacağım. Sizden ricam orijinale yakın replika ürünler biliyorsanız ya da alıp da kullanmışsanız bu konunun altına linklerini bırakırsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim, benim bulabildiklerim bunlar:

Eski kullandığım kol Polosmart PSG05 1 yıl kadar gitti daha sonra yukarıda dediğim sorunlar meydana çıktı sizce tekrar mı alayım yoksa
yenilenmiş bir kol mu alayım

Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevaplar iseniz çok sevinirim bu attığım yerlerden kullanan var ise konuya yazarsa çok mutlu olurum.

F310 ve F710 önermeyin arkadaşlar onları almayacağım çünkü kablolu istemiyorum ve o yüzden önermeyin diyorum f710 da alamam bütçemi aşıyor teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

DisastrousTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Nurullah Atlı
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, Oyun. İkinci El, Matematik
Instagram
https://www.instagram.com/nurullah_atl
Steam
https://steamcommunity.com/id/disastroustr
Twitter
nurullah6152
Facebook
1000009873
Discord
Psyco6152#8468
hocam çok güzel bir ürün önericem sana nintendo nun pro controller ı var piyasada 600 lira civarında olan ürünler vardı ama onların hepsi a kalite replika ben aldım bi tane ama çok kaliteli çok güzel herkesin alıp denemesi lazım bilgisayar ile de uyumlulukta sorunlar olabiliyorum ama ben kendim hallettim uyumluluk sorunlarını istersen de paylaşırım

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,619
İsim
MehmedVII
Selamlar arkadaşlar, sizler de biliyorsunuz ki bu fiyatlara 2. el de bile orijinal yok, kendi kolum sürekli kendi kendine titremesi ve L1 R1 üstüne pas tuşu içine gömüldüğü için yeni kol alacağım. Sizden ricam orijinale yakın replika ürünler biliyorsanız ya da alıp da kullanmışsanız bu konunun altına linklerini bırakırsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim, benim bulabildiklerim bunlar:

Eski kullandığım kol Polosmart PSG05 1 yıl kadar gitti daha sonra yukarıda dediğim sorunlar meydana çıktı sizce tekrar mı alayım yoksa
yenilenmiş bir kol mu alayım

Cevaplar iseniz çok sevinirim bu attığım yerlerden kullanan var ise konuya yazarsa çok mutlu olurum.

F310 ve F710 önermeyin arkadaşlar onları almayacağım çünkü kablolu istemiyorum ve o yüzden önermeyin diyorum f710 da alamam bütçemi aşıyor teşekkürler
Bu bütçeye kablosuz çok zor. Ben de kablosuz çok istiyordum ama daha sonra en iyi Xbox kolu alternatifi Msi Force GC20 V2 aldım çok memnunum. Pazarlıkla belki xbox kolu bulabilirsin sıfır zor

selmantoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
516
İsim
Selman Toz
ben trendyol üzerinden BYOZTEK adlı satıcıdan almıştım replika ds4 6 ay oldu hiçbir problem yok sarjı da çok iyi gidiyor bakabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam çok güzel bir ürün önericem sana nintendo nun pro controller ı var piyasada 600 lira civarında olan ürünler vardı ama onların hepsi a kalite replika ben aldım bi tane ama çok kaliteli çok güzel herkesin alıp denemesi lazım bilgisayar ile de uyumlulukta sorunlar olabiliyorum ama ben kendim hallettim uyumluluk sorunlarını istersen de paylaşırım
Dostum xbox tarzı ise kullanamıyorum alışkın değilim yoksa bende direk xbox one s çakma kollarından almayı düşünüyorum da bir kere denedim hoşuma gitmedi ama yine de teşekkürler

ben trendyol üzerinden BYOZTEK adlı satıcıdan almıştım replika ds4 6 ay oldu hiçbir problem yok sarjı da çok iyi gidiyor bakabilirsin
Onu almayı düşünüyordum kullanıcı deneyimi için çok iyi oldu bu teşekkür ederim dostum

Dostum xbox tarzı ise kullanamıyorum alışkın değilim yoksa bende direk xbox one s çakma kollarından almayı düşünüyorum da bir kere denedim hoşuma gitmedi ama yine de teşekkürler

Onu almayı düşünüyordum kullanıcı deneyimi için çok iyi oldu bu teşekkür ederim dostum
Onu linklere eklememistim ancak bugün gördüm yorumları da iyiydi bi bakayım dostum tuşları falan sertmi biraz yumuşak olsa güzel olur polosmartin ki çok sertti ve içine gomulme sorunu yaşadım maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Purple Unkwn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostlar İstanbul da değilim bütçemi geçiyor param güvende ile aldığım zaman zaten sadece fifa oynuyorum o yüzden

BYOZTEK hepsiburada mağazasından 1 tane seçeceğim kral bana aldığın kolun linkini buradan atar mısın çünkü bazılarının renkleri farklı oldugu için 2.urun replika olabiliyor o yüzden söyledim sipariş geçmişinden bulup atarsan çok sevinirim.
@selmantoz

Top Bottom